DRIVE STORY - wyjątkowy pomysł na weekend | IH - Internity Home

DRIVE STORY – wyjątkowy pomysł na weekend

 

Jak to się zaczęło…

DRIVE STORY to projekt, który narodził się z inicjatywy architekta Jakuba Majewskiego z pracowni moomoo architects.  Poszukiwał w swoim życiu odskoczni od pracy, a celem było spędzenie więcej czasu z rodziną w inspirujący sposób.

Jakub Majewski zaczął od wyszukiwania ciekawych miejsc, pensjonatów, gospodarstw agroturystycznych i małych hotelików, które oprócz pięknej lokalizacji miały również swoją ciekawą historię.

Zazwyczaj stali za tym po prostu ciekawi życia ludzie. Ich miejsca, to w zasadzie wulkany więzi społecznych i tam, pokazywałem córce, że ludzie nie muszą komunikować się tylko smartfonami, że fajnie jest pogadać z obcymi ludźmi przy wspólnym śniadaniu, dowiedzieć się jak żyją, co robią itd. – mówi Jakub Majewski

Już po drugiej wyprawie, zorientowałem się, że Gospodarze wiedzą o okolicy wszystko, a mnie interesowały wyjątkowe drogi, więc rozmawiałem z nimi, spisywałem, robiłem notatki na mapach i nagrywałem video z naszych tripów. Już wtedy poza beżową „Bunią” (tak nazywamy BMW 1600-2 od której wszystko się zaczęło) miałem kilka rozpadających się egzemplarzy na części jako dawcy zapasowi. Jak zobaczyłem, ile frajdy dają te auta ludziom to postanowiłem, je wszystkie odbudować i dzielić się nimi.

 

DRIVE STORY

Drive Story to miejsce stworzone dla ludzi, którzy przed wypadem na weekend nie chcą się martwić o nocleg, organizację i plan. Dla wszystkich, którzy marzą o przejażdżce zabytkowym samochodem, lubią jazdę w nieznane, a wszystko dookoła jest wyjątkowe, nietuzinkowe i niespotykane.

Jeśli macie ochotę na spędzenie czasu w wyjątkowy sposób serdecznie polecamy do skorzystania z oferty DRIVE STORY! Najbliższy Trip Oldtimerami już 26 maja. Zapraszamy!

Kilka słów od organizatora wyprawy:

Postaram się uchylić Ci fragment motoryzacyjnego nieba. Dostaniesz kluczyki i będziesz prowadził każdy mój samochód odczuwając różnice do każdej, ostatniej śrubki, ale JAKOŚĆ życia to nie tylko dzielenie się przedmiotami. Dlatego na ten wyjazd możesz wreszcie zabrać swoją PARTNERKĘ/PARTNERA bez poczucia, że jedzie na doczepę, lub konieczności licytowania się, że znów znikasz na weekend z autami. Dam Ci za moment kilka argumentów, dzięki którym TWOJA moto-pasja stanie od teraz JEJ wymarzonym sposobem spędzania czasu…DOBREGO, WASZEGO CZASU.

Więcej informacji i kontakt do organizatora w wydarzeniu na Facebooku 👇

Jedyny Road Trip Oldtimerami na który dotrzesz samolotem | malownicze trasy | localfood | SPA |

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Wiktor Sumara

Specjalista // Wielkie formaty płytek
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków