Elegancja od podstaw, czyli deski podłogowe Charme Parquet
Strefa dzienna Internity Home

Elegancja od podstaw, czyli deski podłogowe Charme Parquet

Istnieją rzeczy, które nigdy nie wychodzą z mody. Cenimy je za niezawodność, ponadczasowość i niewymuszoną elegancję. Naprzeciw powszechnemu kanonowi piękna we wnętrzach, jakim jest drewniana podłoga, wychodzi Charme Parquet. Wielość wymiarów, wybarwień i sposobów wykończenia, a także możliwości skomponowania różnych wzorów sprawiają, że każdy odnajdzie swój typ skrojony na miarę indywidualnych potrzeb i stylu wnętrza.

 

charme parquet
Deski podłogowe Charme Parquet w aranżacji strefy dziennej

 

Naturalny kompromis

Drewniana podłoga jest utożsamiana z ponadczasową elegancją, luksusem i niezawodną jakością. Wzrastające potrzeby użytkowników, a także względy praktyczne zainspirowały do stworzenia produktu, który łączy w sobie piękno naturalnego drewna z wyjątkową odpornością na odkształcania. W ten sposób powstały dwuwarstwowe deski podłogowe. Bazę stanowi wodoodporna sklejka z drzewa liściastego, gwarantująca w 100% drewnianą, trwałą i mniej podatną na zmiany wilgotności podłogę.

 

Drewniana podłoga Charme Parquet we wnętrzu
Drewniana podłoga Charme Parquet we wnętrzu

 

Drewniane deski podłogowe dla wymagających

Deski podłogowe Charme Parquet są jednolamelowe. Dzięki dębowej warstwie wierzchniej zachowują to, co w naturze najpiękniejsze. Grubość drewnianej warstwy wierzchniej wynosi 4-6 mm. Naturalny wygląd drewna podkreśla wysokiej jakości olejowosk. 

Dodatkowo produkty sygnowane marką Charme Parquet mają atest na ogrzewanie podłogowe oraz są bezpieczne dla alergików. Z tego względu doskonale sprawdzą się nie tylko w aranżacji salonu, sypialni czy gabinetu, ale też będą dobrym wyborem do pokoju dziecięcego.

 

Deski podłogowe Charme Parquet należą do kategorii produktów premium, które nadają ekskluzywny charakter projektowanej przestrzeni.

 

Deski Charme Parquet w aranżacji pokoju dziecięcego
Deski Charme Parquet w aranżacji pokoju dziecięcego

 

Drewno w nowoczesnej interpretacji

Zaletą, którą szczególnie doceniają architekci, jest możliwość personalizacji produktu. Dostępność w szerokim wachlarzu wymiarów, wykończeń powierzchni i kolorów, pozwala wykreować w pełni unikatowe wnętrze.

W odpowiedzi na potrzeby klientów, którzy z sentymentem podchodzą do tradycyjnych parkietów, ale również z nowoczesnym podejściem do projektowania, w portfolio marki znaleźć można jodełkę klasyczną, francuską i węgierską.

 

Jodełka marki Charme Parquet we wnętrzu projektantki wnętrz Doroty Szelągowskiej
Jodełka marki Charme Parquet we wnętrzu projektantki wnętrz Doroty Szelągowskiej

 

Maksymalna indywidualizacja wnętrza z Charme Parquet

Deski podłogowe Charme Parquet są dostępne w trzech selekcjach do wyboru: Natur, Rustic oraz Classic, stąd mogą one przybierać rustykalny charakter wyrażony licznymi sękami i pęknięciami lub zachwycać delikatnością materiału. W standardzie wszystkie deski są fazowane. Ten zabieg powoduje, że łączenia desek są widoczne, co daje wrażenie, że podłoga składa się z wielu osobnych i jedynych w swoim rodzaju elementów. Naturalną strukturę drewna dodatkowo podkreśla szczotkowanie drewna.

 

Deski Charme Parquet we wnętrzu
Deski Charme Parquet we wnętrzu

 

Naturalny wybór

Wybór odpowiedniej podłogi do wnętrza nie jest prostą sprawą i na pewno nie może o tym decydować przypadek. Zawsze warto stawiać na trwałe i ponadczasowe rozwiązania. Deski podłogowe CHARME PARQUET, charakteryzujące się naturalnym i jednocześnie uniwersalnym deseniem, sprawdzą się we wnętrzach, których wspólnym mianownikiem jest elegancja oraz uwielbienie luksusowych i jednocześnie praktycznych rozwiązań.

 

Gotowe wykończenia można zobaczyć w showroomach z Grupy Internity Home i Prodesigne: Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice.

 

 

Zobacz produkty marki Charme Parquet >> 

Zapytaj // naszego eksperta

Sylwia Matusiak

Specjalista // Podłogi drewniane
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków