Kolekcja outdoorowa Bolia - w świecie nowego skandynawskiego designu

Kolekcja outdoorowa Bolia – w świecie nowego skandynawskiego designu

Tworzenie prywatnych azyli, gdzie czujemy się bezpiecznie i komfortowo, zdominowało nasze myślenie o aranżacjach wnętrz, ale także przestrzeni outdoorowych tj.: balkony, tarasy czy ogrody. Duńska marka Bolia wychodzi na przeciw tym potrzebom, tworząc niezwykłe i kompletne kolekcje wyposażenia w duchu New Nordic. Produkty, dla których punktem wyjścia był północny krajobraz oraz znamienna dla niego natura, przeznaczone są dla osób poszukujących cichego odosobnienia, będącego jednocześnie miejscem pięknym i inspirującym. Wszystkie te czynniki są kluczowe dla nowej kolekcji outdoorowej brandu, która poprzez formy, materiały oraz kolory nawiązuje do tradycji skandynawskiego designu. Zapraszamy do błogiego świata marki Bolia. 

Ponadczasowa  kolekcja mebli outorowych Bolia, wykonana jest z najwyższej jakości materiałów.

Meble i oświetlenie outdoorowe | Selekcja redakcji

Ponadczasowa prostota

Misją brandu jest przeniesienie kolorów morza, piasku i runa leśnego do przestrzeni tarasu. Natomiast podstawowy język projektowania stanowią miękkie powierzchnie i opływowe kształty, tworzące zapraszający i ponadczasowy design. Materiały, takie jak naturalne drewno oraz tkaniny obiciowe przeznaczone do użytku na zewnątrz, kreują przyjemne i spokojne środowisko. Jednocześnie mają na celu zintegrować przestrzeń naszego tarasu z otaczającą go przyrodą. Bolia chce również zachęcać swoich odbiorów do tworzenia indywidualnych i spersonalizowanych aranżacji. Dlatego ich produkty z jednej strony są bardzo uniwersalne, a z drugiej strony modułowe, tak by w pełni sprostać każdym oczekiwaniom. 

Kolekcja outdoorowa Bolia inspirowane jest skandynawskim krajobrazem.

Kolekcja outdoorowa Bolia – zainspirowana przez naturę

Bolia zachęca do zwolnienia tempa życia i stworzenia spokojnej, prywatnej oazy, gdzie komfort i styl wnętrz, zostanie przeniesiony na nasz taras czy balkon. Kolekcje Outdoor oraz Green Living zostały zainspirowane skandynawskimi porami roku. Natomiast punktem wyjścia był krajobraz znamienny dla tej części Europy – pełen spokoju, ale także życia. Seria Orlando, na którą składają się moduły wypoczynkowe, pozwala stworzyć kompletny i komfortowy zestaw dopasowany do naszych potrzeb i posiadanej przestrzeni. Wzbogacony o oświetlenie, jutowe dywany i betonowe donice, pozwoli wykreować wyjątkowy outdoorowy salon, gdzie z przyjemnością spędzimy czas z rodziną i przyjaciółmi. 

WYBIERZ PIĘKNE OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE

Kolekcja outdoorowa Bolia
Wyjątkowy salon outdoorowy stworzysz z marką Bolia.

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków