Króliczki od Nobonobo - wiosenny akcent we wnętrzu

Króliczki od Nobonobo – wiosenny akcent we wnętrzu

Wiosna ma w sobie coś całkowicie odmładzającego. Po miesiącach zimnej i ponurej pogody, wielu z nas ma ochotę odświeżyć swoje domy i wykorzystać energię, która nadchodzi wraz z nowym sezonem. Nie każdy wie jednak, jak dodać swojej przestrzeni nietuzinkowego charakteru. Z odpowiedzią przychodzi marka Nobonobo, polski producent mebli tapicerowanych, do której oferty niedawno trafił projekt ukraińskiego designera, Sergey’a Murko – fotel Bunny Guys.

Trend alert: 4 ciekawe mikrotrendy ze Skandynawii

Fotel z uszami

Bunny Guys to oryginalny i ponadczasowy projekt, który z łatwością odmieni każde wnętrze, w którym się znajdzie. Królik może stworzyć niepowtarzalny i czarujący nastrój w swoim otoczeniu, w zależności od futra, które założy. Zarówno w pokoju dziecięcym, jak i towarzysząc toaletce w sypialni, wykreuje przytulny i bajkowy klimat, a w przestrzeni publicznej będzie rozbrajającym akcentem, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

 

Fotel wypełniony jest piankami elastycznymi, zgodnie z systemem Soft Layers – kompozycji specjalnie dobranych pianek elastycznych dla uzyskania najlepszego komfortu. Selekcjonowane pierze naturalne o wysokiej klasie sprężystości można wedle życzenia wymienić na wypełnienie antyalergiczne. Projekt posiada również olbrzymią możliwość personalizacji – zaczynając od króliczego futerka, a kończąc na jego uszach.

 


O Nobonobo

Nobonobo jest polską marką, której siedziba znajduje się w Łodygowicach. Działalność firmy od samego początku koncentruje się na produkcji wysokiej jakości mebli tapicerowanych, głównie sof. Modele, które tworzy marka dostępne są w wyselekcjonowanych salonach na terenie Polski. Firma stale poszerza również dystrybucję na rynkach zagranicznych.

Zapytaj // naszego eksperta

Katarzyna Kosieradzka-Krysiuk

doradca klienta meble / tkaniny / tapety / wykładziny
×

Magda Lewandowska

Specjalista //Meble
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków