Lampa Oblique od Flos – profesjonalne oświetlenie domowego biura

Oblique to rewolucyjna lampa biurkowa, zaprojektowana przez Vincenta Van Duysena dla marki Flos. Model stanowi naturalną ewolucję klasycznej lampy z ruchomym ramieniem. Solidna, kompaktowa forma i ponadczasowy design to nie jedyne cechy, które wyróżniają lampę. Oblique posiada opatentowaną technologię asymetrycznej wiązki światła, która idealnie oświetla miejsce pracy. Jednocześnie temperatura barwowa i sposób rozproszenia światła są komfortowe dla naszego wzroku. 

8 sposobów na domowe biuro | Efektywna praca zdalna

Oblique Flos – technologia w minimalistycznej formie

Lapma Oblique redefiniuje archetyp tradycyjnej lampy biurkowej. Marka Flos oferuje ponadczasowy model, który łączy ekstremalną funkcjonalność z kilkoma prostymi elementami. Sercem lampy jest unikalny strumień światła. Zapewnia on ochronę przed olśnieniem, jednorodny rozkład światła i wydajność, zgodne z najsurowszymi normami. 

 

Model składa się z opatentowanej, ultrapłaskiej głowicy oraz podstawy z wbudowanym systemem ładowania. Ponadto Oblique posiada port USB-C z tyłu podstawy, przeznaczony do ładowania dodatkowych urządzeń. Sama lampa może być używana bezprzewodowo. Wszystko to sprawia, że unikniemy plątaniny kabli na biurku. 

Oryginalne lampy stołowe – praktyczna i piękna dekoracja wnętrza

Lampa Oblique Flos powstała z myślą nie tylko o profesjonalistach i przestrzeniach komercyjnych, ale też użytkownikach, którzy pracują z domu i potrzebują oświetlenia sprzyjającego komfortowej pracy. Kolekcja jest dostępna w różnych wykończeniach od klasycznej bieli i antracytu po najbardziej wyrafinowane pastelowe odcienie, stworzone specjalnie z myślą o spersonalizowaniu swojego miejsca pracy. 

Oblique Flos

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Maksymilian Płusa

Specjalista // Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków