Lampiris - bezprzewodowa seria opraw od SternLight

Lampiris – bezprzewodowa seria opraw od SternLight

Polska marka opraw oświetleniowych SternLight, przełamała dotychczasową ofertę produktową, skoncentrowaną na oświetleniu technicznym. Do portfolio brandu trafiły bezprzewodowe lampki stołowe oraz stojące. Seria LAMPIRIS została zainspirowana światłem wytwarzanym przez świetliki. Łacińska nazwa owadów, znanych w Polsce jako robaczki świętojańskie, to Lampyris noctiluca. Modele Fausis oraz Foturis posiadają wysoki stopień szczelności IP65, który czyni je odpornymi na warunki atmosferyczne. Oprawy te mają uprzyjemnić czas spędzony na balkonie, tarasie, w ogrodzie, ale także wniosą kojące światło do wnętrz. Lampki przeznaczone są również do lokali komercyjnych tj. restauracje, kawiarnie czy hotelowe lobby.

Myśl, która towarzyszyła powstawaniu serii LAMPIRIS, był letni wieczór za miastem oraz towarzyszące mu migoczące, nastrojowe światło – niczym to tworzone przez świetliki

– Wojtek Mantur – brand manager SternLight

Oświetlenie SternLight – wietrzenie magazynu | Wyprzedaż nawet do -40%

Lampiony Fausis

Model Fausis stanowi minimalistyczną odpowiedź na tradycyjne latarenki. Propozycja SternLight to aluminiowa ramka z ledowym oświetleniem w górnej częsci oraz gumowym uchwytem, pozwalającym na swobodne przenoszenie oprawy. Model sprawdzi się nie tylko w outdoorze, jako ciekawa dekoracja tarasu lub bakonu, równie dobrze wzbogaci nowoczesne wnętrza i będzie dobrym towarzystwem dla biokominka.

lampiris sternlight

lampiris sternlight
Modele Fausis L z serii LAMPIRIS

lampiris sternlight

Oprawa Fausis S posiada dodatkowe akcesorium w postaci uchwytu, montowanego do ściany. Dzięki niemu latarenkę można powiesić w dowolnym miejscu.

lampiris sternlight

Lampki stołowe Foturis

Linia Foturis składa się z lekkich i kompaktowych lampek stołowych w wersji białej oraz czarnej. Ładowane są za pomocą USB, a ich czas pracy wynosi nawet do 10 godzin. Oprawy posiadają opcje ściemniania, którą uruchamia się poprzez przytrzymanie włącznika, znajdującego się w górnej części lampki. Foturis to świetna propozycja do sypialni, a nawet łazienki (za sprawą swojej szczelności). Umili, także czas spędzony na tarasie lub balkonie. Model przeznaczony jest również do lokali komercyjnych, takich jak restauracje, gdzie pięknie prezentuje się na stolikach, zastępując tradycyjne świeczki. 

lampiris sternlight

lampiris sternlight

 

Zapytaj // naszego eksperta

Wojciech Mantur

Specjalista // Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków