Lampy Luceplan – oświetlenie, które wyprzedza czas

Estetyka i technologia, kultura projektowania, eksperymenty i innowacje, kreatywny duch idący w parze z funkcjonalnością oraz wydajnością. Tak przedstawia się system wartości włoskiej marki Luceplan, który pozostaje niezmieniony od momentu jej założenia w 1978 roku. Długa lista nagród i wyróżnień, krajowych oraz zagranicznych, stanowi świadectwo innowacyjności produktów. Twórcy marki skupiają się na projektowaniu oświetlenia zaawansowanego technologicznie oraz pięknego wizualnie, które płynnie wpisuje się w przestrzeń prywatną, jak i komercyjną.  Lampy Luceplan to inwestycja w ponadczasowy design i najwyższą jakość. 

lampy luceplan

Lampa Bulbullia; Proj.: Francisco Gomez Paz; 2018r.

Lampy Luceplan – piękno i technologia 

Oferta Luceplan to szeroka gama, wszechstronnych opraw oświetleniowych, spełniających najwyższe standardy estetyczne i technologiczne. Produkty dostosowują się do potrzeb użytkownika, płynnie wpisując się w architekturę niewielkich przestrzeni prywatnych, jak i wymagających przestrzeni komercyjnych. Poza stosowaniem najbardziej innowacyjnych technologii i materiałów, marka wyprzedza czas, również poprzez wprowadzanie rozwiązań z innych dziedzin. Dla twórców Luceplan, istotne są między innymi kwestie związane ze środowiskiem naturalnym i oszczędzaniem energii, dlatego brand racjonalizuje proces produkcji, zaczynając już na etapie projektowania, przez montaż po opakowanie.

Lampy Luceplan

Lampa Lita; Proj.:David Dolcini; 2018r.

Wyjątkowe lampy z oferty Internity Home | Oświetlenie, które zachwyca

Oświetlenie w centrum uwagi

Lampy Luceplan są bardzo efektowne i stają się centrum uwagi każdego pomieszczenia, w którym się znajdą. Subtelne formy, dokładnie przemyślane na każdym poziomie, zachwycają oryginalnym designem. Pozornie proste i minimalistyczne projekty, ukazują swoją moc po rozbłyśnięciu. Jednocześnie wtapiają się w aranżacje przestrzeni, stając się jej integralną częścią. Produkty marki zachwycą każdego miłośnika zaawansowanego technologicznie designu, który jednocześnie ubrany jest w niezwykle estetyczną formę. 

Lampy Luceplan

Lampa Lady Constanza w Showroomie Internity Home.

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Maksymilian Płusa

Specjalista // Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków