Łazienka na wyłączność - taki salon kąpielowy urządzisz tylko w Internity Home

Łazienka na wyłączność – taki salon kąpielowy urządzisz tylko w Internity Home

Aranżacja łazienki to duże wyzwanie projektowe. Należy dokładnie przemyśleć potrzeby użytkowników, styl wnętrza, ale przede wszystkim budżet. Metr kwadratowy salonu kąpielowego jest najdroższym metrem w całym mieszkaniu, dlatego wszelkie decyzje powinny być podejmowane z wyjątkową rozwagą. Jednocześnie w tym miejscu, najrzadziej przeprowadza się zmiany czy remonty, więc przy wyborze materiałów oraz wyposażania, stawia się na najwyższą jakość i uniwersalny look, które stanowią podstawy pięknej i ponadczasowej łazienki. W Internity Home od ponad 20 lat zajmujemy się kompleksowym urządzaniem łazienek, dlatego postanowiliśmy stworzyć autorskie kolekcje płytek i wyposażenia. Nasze brandy, dostępne jedynie w salonach z grupy Internity Home, pozwalają zaaranżować wnętrze dopasowane do potrzeb użytkowników, a przy tym inne niż wszystkie. Każdy produkt trafiający do portfolio marek własnych jest wybrany przez specjalistów z branży sanitarnej, którzy na co dzień współpracują z najlepszymi architektami i pracowniami projektowymi. Doświadczenie to pozwala na trafną ocenę produktów, nie tylko pod względem dominujących trendów, ale i najwyższej jakości. Zapraszamy na przegląd kompleksowych rozwiązań łazienkowych, które pozwolą na stworzenie skrojonej na miarę strefy SPA.

Szara łazienka w 6 najlepszych odsłonach – zamów aranżację!

Wybór produktów pod szyldem IH Selection

Oferta produktowa pod szyldem IH Selection obejmuje najwyższej jakości produkty, zainspirowane bieżącymi trendami w aranżacjach wnętrz. W portfolio IH Selection znajdują się płytki, ceramika i armatura, które pomogą wykreować ponadczasowe wnętrze. Wśród propozycji nie brakuje zaawansowanych technologicznie rozwiązań, tj.: brodziki z konglomeratu o szerokiej gamie rozmiarów i kolorów, a także płyt wielkoformatowych dochodzących do rozmiaru 324×162 cm.

wyposażenie łazienki Internity Home

Pokrycia podłogowe i ścienne

Natura mocno wpłynęła na projektowanie wnętrz w ostatnich latach. Architektów inspiruje nie tylko piękno roślin i organiczne formy czerpane z przyrody, ale także powierzchnie różnego rodzaju kamieni, rysunek drewna czy surowość betonu. Łączenie tych faktur w aranżacjach daje niesamowity efekt i jest popularny w wielu stylach wnętrzarskich. Jednak zastosowanie naturalnych materiałów nie zawsze jest możliwe lub przekracza budżet inwestycji. W takich przypadkach nie trzeba rezygnować z wymarzonych rozwiązań, gdyż współczesna technologia pozwala na osiągnięcie efektów dorównujących naturze za sprawą gresów oraz płyt wielkoformatowych. Ricordena i Soloss to marki własne Internity Home, których portfolio produktowe oparte jest na dążeniu do osiągnięcia obrazu natury na powierzchni płytek. Tekstury idealnie odzwierciedlają swoje pierwowzory: piaskowiec, marmur, kamień czy drewno. Wśród propozycji brandów znajdziemy również popularne lastryko oraz płytki z efektem betonu.

Tekstury dorównujące naturze – przegląd pokryć podłogowych i ściennych

wyposażenie łazienki Internity Home

wyposażenie łazienki Internity Home

Ceramika i armatura

HushLab to flagowa marka Internity Home, w której ofercie znajduje się szeroka gama ceramiki i armatury łazienkowej, a także grzejniki oraz akcesoria. Poza tradycyjną bielą, umywalki oraz misy WC, dostępne są w ciekawej palecie matowych kolorów. Modele armatury w wykończeniu chromowanym, złotym, czarnym, a także białym, stanowią odpowiedź na poszukiwania wyposażenia, współtworzącego styl łazienki. Natomiast dla zwolenników klasyki idealną propozycją będą produkty marki Selestio. Oferta składa się z ceramiki zarówno o opływowych, organicznych formach, jak i bardziej geometrycznych. Kolekcję uzupełniają misy WC oraz bidety. Poza kolorem białym i czarnym, można wybrać wykończenie matowe lub błyszczące. Obok ceramiki marka Selestio oferuje chromowaną armaturę o klasycznej formie. Wersja wysoka lub niska oraz baterie prysznicowe i wannowe, idealnie dopełnią aranżację łazienki, w której nadrzędną wartością jest jakość idąca w parze z najlepszym designem. 

Zobacz katalogi naszych marek

-> Poproś specjalistę o wycenę:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Agnieszka Wichracka

  Specjalista //Wyposażenie wnętrz
  ×

  Bernadeta Zawadzka

  Specjalista // Płytki
  ×

  Marcin Jaczewski

  Specjalista //Wyposażenie wnętrz
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków