Łazienka w beżach i szarościach - naturalnie! | IH - Internity Home
Porcelanosa Marbella

Łazienka w beżach i szarościach – naturalnie!

Beże i szarości są ponadczasowe

Planując remont łazienki, musicie zastanowić się w jakim stylu chcielibyście ją urządzić. Najlepiej jeśli będzie spójna stylistycznie i kolorystycznie z resztą mieszkania. Przeglądając zdjęcia z różnymi aranżacjami, najlepiej wziąć pod uwagę zarówno walory estetyczne, ale także funkcjonalność naszego przyszłego wnętrza. Należy przyjrzeć się swoim potrzebom, przyzwyczajeniom i upodobaniom.

Beże, brązy oraz szarości to jedne z ulubionych kolorów Polaków. I nic w tym dziwnego, skoro są one uniwersalne i ponadczasowe, które doskonale sprawdzą się w każdej stylistyce. Wprowadzają ciepłą aurę, budują przytulną atmosferę. Wnętrze w klasycznym czy nowoczesnym styluw beżowo-szarej kolorystyce zawsze będzie prezentować się niezwykle elegancko. Szarości i beże zaliczają się do palety kolorów neutralnych, pasujących do każdego wnętrza, będących idealnym tłem do wyeksponowania dekoracyjnych akcesoriów. Są to także barwy delikatne, wpływające pozytywnie na nasze samopoczucie – koją nerwy, relaksują, uspokajają. Być może dlatego też tak chętnie po nie sięgamy, aranżując przestrzeń w łazience. 

Co więcej, beże i szarości są także – podobnie jak biel – ponadczasowe i uniwersalne. Opierają się modom na krzykliwe kolory, pasując jednocześnie do różnych stylistycznie mebli. Mimo tej odporności na przemijające trendy, obecnie są najbardziej pożądanymi kolorami w łazience.

Płytki Porcelanosa dostępne w Internity Home
Płytki Porcelanosa dostępne w Internity Home

Największy wybór naturalnych płytek tylko w naszych salonach! Przyjdź!

Porcelanosa Marbella
Apartament na Szczęśliwicach projekt Jacek Tryc

Płytki w beżach, brązach czy szarościach to kolory uniwersalne i są świetną bazą dla aranżacji łazienki w różnych stylach. Jeśli łazienka jest mała, można ja wykończyć jasnymi beżowymi płytkami. Dzięki temu uzyska się efekt optycznego powiększenia.

Projekt łazienki FinchStudio
Projekt łazienki FinchStudio

Bogata kolorystyka płytek Ricordena

Płytki Porcelanosa | Dostępne w Internity Home
Płytki Porcelanosa | Dostępne w Internity Home

Największy wybór naturalnych płytek tylko w naszych salonach! Przyjdź!

 W większych pomieszczeniach sprawdzą się także brązy, o ciekawej niejednolitej fakturze np marmury od Marazzi. Produkty o intensywnej kolorystyce i z wyraźnym rysunkiem żył stają się pierwszoplanowymi bohaterami pomieszczeń. 

Marazzi Grande Marble
Marazzi Grande Marble

Natura na odważnie!

Elementy wyposażenia wnętrz odwołujące się do natury widzimy w zupełnie nowej odsłonie. Inspirujący kamień jest wiodącym trendem. 

Piega Argento, Ricordena

płytki ricordena

Rok 2020 będzie należał do odważnych form, awangardowego wzornictwa oraz oryginalnych połączeń kolorystycznych. Hiszpański producent płytek Wow Design proponuje nam spokojne połączenie kolorystyczne płytek lecz o ciekawej fakturze i kształtach. Oto najciekawsze propozycje przygotowane specjalnie dla Was. 

Heksagony i chevron:

Płytki wow design 60 beże i szarości

Enso nowa kolekcja hiszpańskich płytek Wow Design!
Płytki WoW Design kolekcja MESTIZAJE

Mozaiki chevron L`Antic z grupy Porcelanosa 

l antic porcelanosa porcelanosa amsterdam chevron

 

Ważna rzecz przed rozpoczęciem remontu łazienki należy pamiętać o wybraniu i zamówieniu wszystkich elementów wyposażenia dużo wcześniej – pozwoli to uniknąć sytuacji, że potrzebny produkt nie dojedzie na czas co może spowodować konieczność szukania rozwiązań alternatywnych lub wydłużenie czasu remontu.

Zapraszamy do naszych salonów Internity Home Warszawa i Łódź jak również w Krakowie Prodesigne pomożemy w kompleksowym zrealizowaniu na czas wszystkich elementów do Twojej łazienki. 

 

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Bernadeta Zawadzka

  Specjalista // Płytki
  ×

  Sylwia Matusiak

  Specjalista // Podłogi drewniane
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków