Łazienka w jesienno-letnim anturażu | IH - Internity Home

Łazienka w jesienno-letnim anturażu

 

Jeśli lubisz niesztampowe rozwiązania to ta aranżacja łazienki jest dla Ciebie. Ten projekt to sposób na radosne i pełne pozytywnych emocji wnętrze. Gdy za oknem robi się szaro i buro w naszych wnętrzach chcemy by panowała pozytywna aura. Do powstania tego projektu architektów zainspirowała natura, która czasem jest kapryśna i zmienna lecz w okresie letnim i jesiennym  kolor żółty dominuje. 

 

Kolor żółty to zawsze aranżacyjne wyzwanie. W nadmiarze może bowiem być męczący i nadmiernie pobudzać. Dlatego w przypadku łazienki bezpieczniej postawić na żółte detale. Jeśli się do nich przekonamy, możemy iść dalej i np. pomyśleć o żółtej farbie bądź płytkach w tym kolorze, a nawet ceramice jak okrągła umywalka Hushlab. 

 

Fantastyczne efekty dekoratorskie osiągniemy, zestawiając kolor żółty i biały. Tu pikanterii dodaje lastryko, które wygląda jak jesienne liście. Czarna armatura Hushlab znakomicie kontrastuje z żółtym oraz z białym kolorem, a złote elementy dodają subtelnego blasku. Aranżacja jest wyjątkowa i bardzo energetyczna lecz nie męcząca przez dobranie znakomitych produktów.

 

Kolor żółty został wytypowany jako kolor roku 2023 przez Pantone. Trend dopamine dressing ma się dobrze, widać że zostanie z nami na dłużej. Zauważyć również można, że projektanci, architekci przenoszą ten trend śmiało do wnętrz. Gdyż nie od dziś wiadomo, że kolory mogą skutecznie poprawić nam nastrój. A Wy w jakich kolorach urządzilibyście swoją nową łazienkę? Piszcie w komentarzach pod artykułem.  

 

 

 

Koniecznie skontaktuj się z nami jeśli myślisz o remoncie lub metamorfozie swojego mieszkania. Pomożemy w doborze jak również możemy zaprojektować Twój dom:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Bernadeta Zawadzka

  Specjalista // Płytki
  ×

  Wiktor Sumara

  Specjalista // Wielkie formaty płytek
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź