Małe WC z prysznicem - Top 6 jasnych projektów | IH - Internity Home
małe wc
Projekt: DWAconcept, zdjęcia : Przemysław Kuciński, niewformie.pl

Małe WC z prysznicem – Top 6 jasnych projektów

Co zrobić, aby mała łazienka była wygodna?

Musimy znaleźć złoty środek, aby nasza mała łazienka spełniała nasze oczekiwania. Zamiast kabiny czy wanny, które zajmują dużo miejsca, zamontuj sam brodzik albo zrób odpływ w podłodze. Do małej łazienki wybierz podwieszane szafki i ceramikę. Nie tylko nie ograniczą wizualnie przestrzeni, ale jeszcze dodadzą jej lekkości. Na jednej ze ścian  przyklej duże lustro. Zbuduje przestrzeń łazienki. Wybierz jasne płytki i farby, które optycznie powiększą wnętrze. Pamiętaj o dobrym oświetleniu łazienki (koniecznie odpornym na wilgoć!). Pełne światła, rozbielone pomieszczenia wydają się większe niż ponure, ciemne klitki.

A oto przed Wami najciekawsze rozwiązani. Czyż nie wyglądają świetnie? 

Pierwszy projekt DWAconcept to subtelne połączenie bieli z szarościami. W łazience wykorzystano każdy centymetr, aby stworzyć funkcjonale i piękne wnętrze. 

Mini łazienka, aby zmieścić w niej prysznic, umywalkę, dużą szafkę i WC trzeba mieć zdolności Davida Copperfielda, albo świetny pomysł na aranżacje wnętrza. Architekt projektując tą łazienkę ma jedno i drugie. 

małe wc
Projekt: DWAconcept, zdjęcia : Przemysław Kuciński, niewformie.pl
Projekt: DWAconcept, zdjęcia : Przemysław Kuciński, niewformie.pl
Projekt: DWAconcept, zdjęcia : Przemysław Kuciński, niewformie.pl

Akcja „MAŁA ŁAZIENKA” – zobaczcie więcej!

Drugi projekt to minimalizm w najlepszym wykonaniu – projekt architekta Ivan Leskov. Szara surowa ściana pod prysznicem tworzy fantastyczny klimat wnętrza.

Projekt minimalistycznego apartamentu | Projekt Ivan Leskov
Projekt minimalistycznego apartamentu | Projekt Ivan Leskov

Trzeci projekt małej łazienki z WC to prysznic z brodzikiem projekt architekt Dmowska Design. 

mała łazienka z wc
proj. Dmowska Design

Elegancka ze złotą mozaiką niewielka łazienka z prysznicem we wnęce to świetny projekt Kaza Interior Design. Ciekawa i nietuzinkowa umywalka stojąca Hushlab. 

mała łazienka z wc i prysznicem
Projekt łazienki Kaza Interior Design

Kolejny projekt to również hołd dla minimalizmu w małych pomieszczeniach. Projektanci postawili na klasykę biel i czerń. Zawsze takie zestawienia są dla nas wyjątkowe i zdające egzamin w 100%. 

Projekt: Na Antresoli

Ostatni projekt to znakomite połączenie marmuru i złotej armatury. Łazienka pomimo małej powierzchni wygląda elegancko i nowocześnie. 

Mała łazienka z wc i prysznicem

Wybierz Duravit!

W małej łazience warto postawić na jasne kolory i minimalizm. Ściana pod prysznicem to miejsce, w którym możecie nadać jej indywidualnego charakteru. Także wybór nietuzinkowej armatury to osobliwa biżuteria łazienki. 

 

Przyjdź do naszych salonów – wizualizacja łazienki gratis – zobaczcie adresy >> 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×