Co zrobić, aby mała łazienka była wygodna?

Musimy znaleźć złoty środek, aby nasza mała łazienka spełniała nasze oczekiwania. Zamiast kabiny czy wanny, które zajmują dużo miejsca, zamontuj sam brodzik albo zrób odpływ w podłodze. Do małej łazienki wybierz podwieszane szafki i ceramikę. Nie tylko nie ograniczą wizualnie przestrzeni, ale jeszcze dodadzą jej lekkości. Na jednej ze ścian  przyklej duże lustro. Zbuduje przestrzeń łazienki. Wybierz jasne płytki i farby, które optycznie powiększą wnętrze. Pamiętaj o dobrym oświetleniu łazienki (koniecznie odpornym na wilgoć!). Pełne światła, rozbielone pomieszczenia wydają się większe niż ponure, ciemne klitki.

A oto przed Wami najciekawsze rozwiązani. Czyż nie wyglądają świetnie? 

Pierwszy projekt DWAconcept to subtelne połączenie bieli z szarościami. W łazience wykorzystano każdy centymetr, aby stworzyć funkcjonale i piękne wnętrze. 

Mini łazienka, aby zmieścić w niej prysznic, umywalkę, dużą szafkę i WC trzeba mieć zdolności Davida Copperfielda, albo świetny pomysł na aranżacje wnętrza. Architekt projektując tą łazienkę ma jedno i drugie. 

małe wc

Projekt: DWAconcept, zdjęcia : Przemysław Kuciński, niewformie.pl

Projekt: DWAconcept, zdjęcia : Przemysław Kuciński, niewformie.pl

Projekt: DWAconcept, zdjęcia : Przemysław Kuciński, niewformie.pl

Akcja „MAŁA ŁAZIENKA” – zobaczcie więcej!

Drugi projekt to minimalizm w najlepszym wykonaniu – projekt architekta Ivan Leskov. Szara surowa ściana pod prysznicem tworzy fantastyczny klimat wnętrza.

Projekt minimalistycznego apartamentu | Projekt Ivan Leskov

Projekt minimalistycznego apartamentu | Projekt Ivan Leskov

Trzeci projekt małej łazienki z WC to prysznic z brodzikiem projekt architekt Dmowska Design. 

mała łazienka z wc

proj. Dmowska Design

Elegancka ze złotą mozaiką niewielka łazienka z prysznicem we wnęce to świetny projekt Kaza Interior Design. Ciekawa i nietuzinkowa umywalka stojąca Hushlab. 

mała łazienka z wc i prysznicem

Projekt łazienki Kaza Interior Design

Kolejny projekt to również hołd dla minimalizmu w małych pomieszczeniach. Projektanci postawili na klasykę biel i czerń. Zawsze takie zestawienia są dla nas wyjątkowe i zdające egzamin w 100%. 

Projekt: Na Antresoli

Ostatni projekt to znakomite połączenie marmuru i złotej armatury. Łazienka pomimo małej powierzchni wygląda elegancko i nowocześnie. 

Mała łazienka z wc i prysznicem

W małej łazience warto postawić na jasne kolory i minimalizm. Ściana pod prysznicem to miejsce, w którym możecie nadać jej indywidualnego charakteru. Także wybór nietuzinkowej armatury to osobliwa biżuteria łazienki. 

 

Przyjdź do naszych salonów – wizualizacja łazienki gratis – zobaczcie adresy >> 

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Maksymilian Płusa

Specjalista // Oświetlenie
×