Moda na print! | Kolekcja tapet Contemporary 2019 marki Wall and Deco

Moda na print! | Kolekcja tapet Contemporary 2019 marki Wall and Deco

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że printy zawładną trendami na ten rok. Będą pojawiać się na tapicerce, meblach twardych, ale przede wszystkim na ścianach. Tapety w odważne wzory zdominują myślenie o dekoracji ścian. Włoska marka Wall & Deco właśnie pokazała swoją najnowszą kolekcję tapet i po raz kolejny zaskoczyła oryginalnymi grafikami, w kolorach inspirowanych trendami barwnymi Pantone.

Kolekcja CONTEMPORARY 2019 zawiera 72 wzory, z pośród których każdy wybierze coś dla siebie. Różnorodna stylistyka jest wynikiem zaangażowania do projektu wielu designerów, czerpiących inspirację z różnych źródeł. Znajdziemy modele z rysunkiem imitującym technikę akwareli, utrzymane w kolorze roku, czyli living coral. Ponadto, w kolekcji pojawiło sporo geometrycznych deseni w duchu retro. Nie zabraknie również, nadal panujących w trendach wnętrzarskich, egzotycznych printów. Dla tych odważnych, Wall & Deco przygotowało modele z hiperrealistycznymi obrazami, które do złudzenia przypominają np. regał wypełniony porcelanową zastawą czy „widoki zza okna”. 

Większość modeli dostępnych jest w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru. Przy każdym wzorze znajduje się również wskazówka, z jakimi kolorami z palety Pantone można łączyć tapetę. 

 

Tapety z Wall & Deco dopasowywane są do rozmiaru ściany, na którą są przeznaczone. Przed złożeniem zamówienia nasz specjalista przygotowuje wizualizację, która pomaga wyobrazić sobie, jak wzór będzie prezentował się w pomieszczeniu. Dopiero po zaakceptowaniu projektu, rozpoczyna się produkcja tapety.

Specjalista z naszego warszawskiego showroomu mówi:

Tworząc kolekcję 2019, Wall & Deco wróciło do swoich korzeni po dość odważnych wzorach, jakie zaproponowało w roku ubiegłym. Dostrzegam w niej idealny balans pomiędzy fotografią, grafiką i malarstwem. Takie podejście do dekoracji ścian, pomimo ekspresji trendów, unikalnego wzornictwa i mocnego efektu wizualnego będzie dobrze wyglądało przez wiele najbliższych lat.

 

 

 

Zobacz pełną ofertę wzorów na stronie Wall & Deco.

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków