Najchętniej wybierane produkty w Internity Home | IH - Internity Home
Strefa dzienna Internity Home

Najchętniej wybierane produkty w Internity Home

Początek nowego roku do dobry czas na podsumowania tego co było. Za nami tysiące realizacji, spotkań oraz sprzedanych produktów. To także wielkie zmiany w showroomach, jak również otwarcie nowych punktów sprzedaży. Obchodziliśmy również 30 lecie firmy. Możemy powiedzieć, że rok minął szybko i bardzo kreatywnie. Jesteśmy szczęśliwi, że razem z wami możemy codziennie rozmawiać, inspirować, doradzać i nie zamierzamy zwolnić tępa. Jesteśmy wdzięczni, że tak chętnie odwiedzacie naszą stronę inetrnityhome.pl i czytacie artykuły. Bardzo również dziękujemy za każdą aktywność na naszych Social Mediach. Postanowiliśmy w związku z tym również przyjrzeć się produktom, które najbardziej Was interesują. Oto Wasi zwycięscy!

Oświetlenie

W kategorii oświetlenie najchętniej wybieranym modelem okazał się Archlines oprawa Stripe, Dots oraz Spot. Na drugim miejscu lampa Market Set Screen Xl. Na trzecim ulubiona klasyka Louis Poulsen PH 5 w kolorze białym.

Strefa dzienna Internity Home

 

Meble

W meblach bezkonkurencyjny okazał się narożnik modułowy nobonobo model UMO. Warto też wspomnieć, że choć markę Calligaris mamy od niedawna, to już zdobyła wasze poparcie. Na szczególną uwagę zasługuje sofa GINZA. 

Projekt salonu

Tapety

Jak co roku najchętniej wybieraną tapetą jest Wall & Deco Niveum. Z oferty belgijskiego producenta Arte tapety z kolekcji MOOOI ANIMALS. Od polskiej firmy One Wall Design VESTRE SAPENZIE.

 

Podłoga

Możemy śmiało powiedzieć, że panele winylowe znalazły się w wielu domach. Szczególne zainteresowanie budzi model z kolekcji CHARME PARQUET X LUXURY PARC DE LA VILLETTE. Deski drewniane podłogowe to również Charme Parquet kolor 14. 

Hushlab

Do łazienek najchętniej wybieracie polską markę Hushlab. To prężnie rozwijająca się polska marka oferująca wyposażenie łazienkowe ciekawsze niż standardowe. Wizjonerskie spojrzenie, idące w parze z ogromnym doświadczeniem, przekłada się na powstawanie przedmiotów codziennego użytku, które stanowią odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Płytki

Płytki

IH Selection

Najpopularniejsza płytka pochodzi z wyselekcjonowanej oferty IH Selection A142045. Jest to biały marmur z mocnym złotym żyłkowaniem. Zaraz za nią plasuje się kolorowe lastryko z serii A655973.

Projekt: Biuro Kreacja | Banasik, Dorota Terlecka; Wizualizacje: Paulina Banasik

 

 

 

Bardzo dziękujemy za ten wspólny rok i mamy nadzieję, że zostaniecie z nami również w 2023 roku.

Życzymy wszystkim sukcesów, odważnych marzeń, mądrych decyzji, satysfakcji, spokoju i pomyślności na cały nadchodzący 2023 rok. Szczęśliwego Nowego Roku!

 

 

Szukacie pomysłu na piękne wnętrze? Potrzebujecie wsparcia przy doborze produktów? Skontaktujcie się z nami:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Agnieszka Wichracka

  Specjalista //Wyposażenie wnętrz
  ×

  Bernadeta Zawadzka

  Specjalista // Płytki
  ×

  Dariusz Domański

  Specjalista // Ogrzewanie, wentylacja
  ×

  Ewa Banasiewicz-Kieliszek

  Specjalista // Wyposażenie wnętrz
  ×

  Katarzyna Kosieradzka-Krysiuk

  doradca klienta meble / tkaniny / tapety / wykładziny
  ×

  Magda Lewandowska

  Specjalista //Meble
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Białystok

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków