Największy trend w urządzaniu łazienki, czyli kolorowa ceramika HushLab
Projekt Maja Kułakowska foto: Artur Glinka

Największy trend w urządzaniu łazienki, czyli kolorowa ceramika HushLab

Polska marka HushLab jest znana z tego, że przenosi na polski grunt najnowocześniejsze technologie a także najciekawsze trendy w projektowaniu wnętrz. Oprócz najwyższej jakości, marka oferuje wyposażenie łazienkowe w najmodniejszych kolorach. Tym sposobem możemy wprowadzić mocniejszy akcent kolorystyczny do naszego salonu kąpielowego nie tylko na płytkach, ale też na przykład w formie pięknej umywalki! Kolorowa ceramika HushLab jest dostępna w showroomach z Grupy Internity Home.

 

różowa umywalka
Umywalka Slim 65 w kolorze Rose Mat w projekcie Katarzyny Kraszewskiej (zdj. Tom Kurek | Stylizacja: Eliza Mrozińska)

 

Nowe kolory dostępne w ofercie marki HushLab

Serię matowych kolorów oferowanych przez HushLab uzupełniają nowe wykończenia w połysku: Myrtle Glos, Pine Glos, Tabasco Gloss, Honey Gloss. Nowa kolorystyka obejmuje umywalki, miski wc, bidety oraz pisuary z wybranych linii: Blissful, Calm, Cloud, In Love, Run, Shy, Slim, Small, Soul, Still, Super Slim.

 

 

 

 

Kolorowa ceramika – trend, który nabiera tempa

Umywalki, miski wc i wanny niekoniecznie muszą być białe. Obecnie najwięksi designerzy promują trend na ceramikę w nasyconych kolorach, takich jak chociażby czerń, albo zieleń czy subtelne pastele. Tak wykończona ceramika otwiera przed architektami zupełnie nowe możliwości w kreowaniu unikatowych wnętrz.

 

Kolorowa ceramika do łazienki

 

hushlab
Zielona umywalka marki HushLab jest dostępna w showroomach z Grupy Internity Home

 

Biel oczywiście nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie ponadczasowym wyborem. Jeśli jednak poszukujesz czegoś nietuzinkowego i jednocześnie jesteś zwolennikiem luksusowych rozwiązań, które wprowadzają do wnętrza powiew światowego designu, postaw na chociaż jeden element ceramiczny w niestandardowej barwie.

 

kolorowa ceramika
Popielata umywalka i miska wc marki HushLab w projekcie Mau Kułakowskiej (foto: Artur Glinka)

 

Najbezpieczniejszym wyborem będzie kolorowa umywalka, która stanie się ciekawym kontrapunktem stylizacji wnętrza. To rozwiązanie sprawdzi się niemalże w każdym stylu. Pamiętajmy jedynie o umiarze – kierujmy się zasadą ,,mniej znaczy więcej”. Ciekawym rozwiązaniem jest również kolorowa miska wc.

 

Szara łazienka – zobacz 25 najciekawszych projektów architektów

 

 

Marka HushLab oferuje produkty z możliwością zastosowania innowacyjnej technologii ,,BI-COLOR”, co w rzeczy samej oznacza, że wnętrze na przykład umywalki jest w połysku, natomiast zewnętrzna strona jest wykończona matem. To rozwiązanie pozwala na utrzymanie produktu w jak najlepszej kondycji przez bardzo długi okres a także ułatwia czyszczenie. Błyszcząca powłoka chroni również ceramikę przed działaniem różnego rodzaju detergentów.

 

czarna umywalka w łazience
proj. Kreska Studio

 

Zobacz pełną ofertę marki HushLab Sprawdź adresy showroomów, w których kupisz produkty marki HushLab

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Stpiczyńska

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków