Dobrze zaprojektowane oświetlenie to podstawa każdej udanej aranżacji wnętrza. Jest to szczególnie ważne w przestrzeniach biurowych i gabinetowych. Obecnie, domowe zacisze również staje się wyzwaniem. Każdy ma świadomość, że światło tworzy klimat i pozwala wydobyć z wnętrza to, co najlepsze. W wielu przypadkach sprawdza się uniwersalna zasada: ,,mniej znaczy więcej”. Co to oznacza w praktyce? Poznajcie oprawy oświetleniowe SternLight. 

 

Oświetlenie, które tworzy klimat | Fot. Urszula Czapla. Arch. ABB (4)

Oświetlenie, które tworzy klimat | Fot. Urszula Czapla. Arch. ABB (4)

 

Przerost formy nad treścią? Nie tym razem

Czy wiecie, że pierwsze żyrandole pojawiły się już w ciemnym okresie średniowiecza, a ich historia jest znacznie dłuższa niż elektryczność? Monstrualny żyrandol, a wprawdzie zwieszany z sufitu świecznik, mieścił nawet 16 świeczek. Na szczęście, obecnie takie okazy możemy podziwiać tylko w muzeach. Dzisiaj liczy się wydajność energetyczna zamknięta w minimalistycznej i nowoczesnej formie źródła zdrowego światła. Z taką ideą utożsamia się zupełnie nowy na rynku brand – SternLight. Oferuje oprawy wpuszczane, natynkowe i reflektory, które dzięki swoim kompaktowym gabarytom i prostej neutralnej formie sprawdzą się w każdym rodzaju wnętrza.

 

 

SternLight – światło zaprojektowane z pasją do szczegółów

Uniwersalne, unikalne, modne – tak można opisać propozycje zupełnie świeżej marki na arenie europejskiej. SternLight reprezentuje nowoczesne podejście do designu, w którym liczy się nie tylko strona estetyczna, ale przede wszystkim niezawodna jakość, przyjazne nastawienie do środowiska naturalnego oraz optymalnie największe możliwości dopasowania produktu do potrzeb jego przyszłego użytkownika.

 

SternLight

SternLight

 

W ofercie SternLight znajdują się dwie serie: Basicstern, składające się z samych opraw bez źródła światła i Prostern – profesjonalne oprawy z zintegrowanym źródłem światła. Dodatkowe możliwości aranżacyjne dają cechy w jakie są wyposażone produkty. Jak zdradzają twórcy opraw świetlnych SternLight, starano się stworzyć maksymalnie uniwersalny produkt, który zarazem dopasowuje się do każdego wnętrza i potrzeb jego użytkownika. Możliwość regulacji wertykalnej i horyzontalnej, ściemniania fazowego czy umieszczenia wybranej ilości źródeł światła, pod wybranym kątem i w preferowanej od siebie odległości na szynoprzewodzie, a także podwójna funkcjonalność niektórych modeli opraw, które mogą być stosowane jednocześnie jako typowy downlight i wysuwany regulowany projektor – to wszystko wpływa na niezwykłą elastyczność produktów, a więc i ich atrakcyjność – zapewnia Wojciech Mantur – Project Manager w salonie Internity Home, dodając przy tym, że dzięki możliwości dobierania zasilaczy o różnym prądzie zasilania, każdy może uzyskać idealne oświetlenie, które jest zależne od zapotrzebowania na światło.

 

W zgodzie z trendami i komfortowo – naturalnie

Każda oprawa jest wyposażona w dodatkową ochronę źródła światła LED poprzez zastosowanie poliwęglanowej transparentnej szybki. Opcjonalnie można zastosować raster anty – olśnieniowy, który istotnie podnosi komfort użytkowania w strefach, gdzie jest to szczególnie wymagane. Uniwersalny design, który przejawia się nie tylko w minimalistycznej formie i możliwościach indywidualizacji produktu, ale też w wykorzystanej kolorystyce utrzymanej w stonowanych barwach czerni i bieli, sprawia że oprawy SternLight rozjaśnią każde wnętrze, niezależnie od przeznaczenia i stylu. Punktowe oświetlenie chętnie wprowadza się do salonu, sypialni, łazienki, garderoby i do wszystkich pomieszczeń, w których zazwyczaj mamy deficyt naturalnego światła, na przykład w przedpokoju. Kojące, komfortowe i tak naturalne, że prawie niezauważalne światło – najbardziej oczywistym rozwiązaniem są produkty SternLight.

 

Apartament na artystycznym Żoliborzu | projekt OIKOI

Apartament na artystycznym Żoliborzu | projekt OIKOI

Butik Łukasza Jemioła z oświetlenie SternLight

Butik Łukasza Jemioła z oświetleniem SternLight

Butik Łukasza Jemioła z oświetlenie SternLight

Butik Łukasza Jemioła z oświetleniem SternLight

Butik Łukasza Jemioła z oświetlenie SternLight

Butik Łukasza Jemioła z oświetleniem SternLight

Butik Łukasza Jemioła z oświetlenie SternLight

Butik Łukasza Jemioła z oświetleniem SternLight

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Maksymilian Płusa

Specjalista // Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków