Nowa kolekcja IH Selection - odpowiedź na trendy w architekturze

Nowa kolekcja IH Selection – odpowiedź na trendy w architekturze

Wybór produktów pod szyldem IH Selection to efekt współpracy z najlepszymi architektami, projektantami wnętrz oraz fabrykami. Bacznie obserwując trendy w architekturze oraz potrzeby odbiorców, nasi specjaliści tworzą kolekcje będące nie tylko odzwierciedleniem poszukiwań konsumentów, ale także zbiorem ceramiki o najwyższej jakości i przystępnej cenie. Kolejnym wymaganiem, jaki stawiamy przed naszą autorską selekcją jest dostępność produktów, gdyż chcemy by nasi klienci mogli otrzymywać je od ręki, bądź w najszybszym możliwym terminie. Nowa kolekcja IH Selection to tekstury, które są klasyczne i ponadczasowe, ale jednocześnie najchętniej wybierane do wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Nieśmiertelny marmur

Marmur to kamień, który stale nas zachwyca. Od kilku lat obserwujemy wzmożone zainteresowanie tym materiałem we wnętrzach. Technologia w branży ceramicznej pozwoliła nam się cieszyć teksturami marmuru, nie odbiegającymi od jego formy znanej z natury. Jednocześnie podczas produkcji zachowane są najwyższe standardy i dbałość o środowisko. Dzięki płytkom IH Selection stworzysz wyjątkowe aranżacje, wykorzystując je nie tylko na ściany i podłogi. Równie pięknie będą prezentować się jako obudowy meblowe czy blaty. 

Nowa kolekcja IH Selection

Różne oblicza marmuru

Powrót lastryko

Lastryko powróciło w pełnej krasie, a jego pozycja zdaje się być niezachwiana. Architekci na nowo odkryli możliwości aranżacyjne, jakie daje tekstura sztucznego kamienia oraz całą paletę kolorystyczną, jaką może przybrać. Nowa kolekcja IH Selection zawiera propozycje barwnego lastryko oraz warianty w szarościach. 

Uniwersalne piękno monokoloru

Kiedy poszukujemy czegoś, co będzie trwalsze niż farba, płytki w monokolorze zdają się być najlepszym rozwiązaniem. Duże formaty o matowej powierzchni i delikatnej różnicy tonacji, są trwalszą i bardziej odporną alternatywą wobec farby. Wyglądają równie pięknie na ścianie, jak i na podłodze. 

Nowa kolekcja IH Selection

Subtelność monokoloru

Surowe piękno metalu

Płytki nawiązujące do powierzchni metalu to propozycja dla zwolenników odważnych rozwiązań. Różne warianty kolorystyczne, sprawdzą się w aranżacjach nawiązujących do stylu industrialnego. 

Postaw na surowy look

Odzwierciedlenie drewnianych powierzchni

W nowej kolekcji IH Selection nie zabrakło również płytek drewnopodobnych, nadal najchętniej wybieranych do wnętrz zarówno prywatnych, jak i komercyjnych. Formaty nawiązują do desek, a indywidualny rysunek i usłojenie, daje obraz zbliżony do efektu drewnianych powierzchni. 

Nowa kolekcja IH Selection

ZOBACZ WIĘCEJ PŁYTEK Z KOLEKCJI IH SELECTION

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków