Nowa wanna wolnostojąca przyścienna IH Selection – centrum domowego SPA

Wanna wolnostojąca dawno przestała być odległym marzeniem, zarezerwowanym jedynie do przestronnych i luksusowych wnętrz. Dzięki innowacyjności i otwartości marek, zajmujących się projektowaniem rozwiązań łazienkowych, możemy stworzyć domowe spa we własnych czterech kątach, nawet jeśli nie dysponujemy zbyt dużym metrażem. Specjaliści Internity Home z branży sanitarnej, obserwując poszukiwania architektów i inwestorów, wprowadzili do portfolio produktowego pod szyldem IH Selection wyjątkowy model wanny. Wolnostojąca i przyścienna wanna o długości 164 cm, stanowi kres poszukiwań idealnego rozwiązania do kompaktowych łazienek. Dzięki niej, właściciele dużych, jak i niewielkich salonów kąpielowych, będą mogli spełnić marzenie o domowym SPA. 

wanna wolnostojąca przyścienna
Prywatna strefa relaksu z wanną IH Selection.

Łazienka z wanną wolnostojącą | Poradnik Internity Home

Atmosfera relaksu w jednym kroku

Obecność wanny wolnostojącej sprawia, że każda łazienka przeobrazi się w efektowny salon SPA. Natomiast model przyścienny z oferty IH Selection sprawdzi się, również w małych pomieszczeniach, stanowiąc kompromis pomiędzy stylem, a funkcjonalnością jaką gwarantują wanny do zabudowy. Wykonana z konglomeratu marmurowego, czyli mineralnego marmuru jest wyjątkowo odporna na czynniki chemiczne oraz mechaniczne. Wannę wyróżnia elegancka forma, owalny kształt i niewielkie gabaryty (164×83 cm). Posiada również praktyczną półkę na baterie, kosmetyki czy dekoracje. Wybierając ten model, możemy być pewni, że stanie się on centralnym punktem pomieszczenia i naszą prywatną strefą relaksu. 

wanna wolnostojąca przyścienna

Wanna wolnostojąca przyścienna z oferty IH Selection to doskonały przykład połączenia nowoczesności z klasyką. Właśnie dlatego, stanowi idealne dopełnienie wnętrza o dowolnym stylu. Za praktyczną stronę modelu odpowiada m.in. specjalna półka, która posłuży nie tylko do montażu baterii, lecz także do odłożenia kosmetyków czy świec. Wanna dostępna jest w rozmiarze 164×83 cm.

wanna wolnostojąca przyścienna

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Marcin Jaczewski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków