Nowe płyty wielkoformatowe IH Selection i ich nieograniczone możliwości

Nowe płyty wielkoformatowe IH Selection i ich nieograniczone możliwości

Kreowanie wnętrz, poza estetyką i stylem, opiera się na względach technicznych oraz praktycznych, dostosowanych do funkcji przestrzeni. Najwyższej jakości materiały, dbałość o szczegóły i funkcjonalność to tylko, niektóre z kluczowych aspektów nowoczesnego projektowania. Liczy się również możliwość customizacji, pozwalająca na stworzenie projektu dopasowanego do indywidualnych potrzeb i wizji. Nic więc dziwnego, że płyty gresowe, tradycyjnie kojarzone z podłogami i ścianami, wkraczają na kolejny poziom, inspirując do efektownych rozwiązań. Nowa seria spieków pod szyldem IH Selection jest odpowiedzią na współczesne potrzeby użytkowników i architektów. Płyty wielkoformatowe IH Selection pozwalają tworzyć wyjątkowe przestrzenie nie tylko pod względem wykończenia powierzchni, ale i kompletnego wyposażenia wnętrz. 

Płyty wielkoformatowe IH Selection
Nowa kolekcja płyt wielkoformatowych, pozwala na stworzenie kompletnych rozwiązań to wnętrz.

Spieki kwarcowe – wszystko co musisz o nich wiedzieć

Płyty wielkoformatowe IH Selection – nowy wymiar projektowania

Spieki IH Selection o imponujących rozmiarach 163×324 cm oraz grubości 12 i 20 mm, rewolucjonizują koncepcję płytek ceramicznych. Ich parametry techniczne inspirują do efektownych rozwiązań, przenosząc dobrze znany materiał w nowy wymiar projektowania. Płyty pozwalają na nieograniczoną kreatywność, gdyż mogą być cięte i obrabiane tak, by dopasować je do indywidualnych potrzeb oraz wizji architekta. Płyty wielkoformatowe IH Selection stają się więc blatami oraz wyspami kuchennymi. Wykonuje się z nich zlewy, wanny, stoły o różnych kształtach i rozmiarach, drzwi meblowe, lampy, a także wiele innych przedmiotów i akcesoriów do wyposażenia wnętrz. Duży wymiar oraz niestandardowa grubość powodują, że spieki znajdują szerokie zastosowanie w świecie wnętrz, a to dzięki możliwości dostosowania ich do unikalnych projektów, szytych na miarę. 

Nieograniczone możliwości płyt wielkoformatowych.

Wyspa, stół w kuchni z płytek wielkoformatowych – top projekty!

Płyty wielkoformatowe IH Selection

Przyszłość architektury wnętrz 

Nierektyfikowane płyty gresowe posiadają specjalny materiał podkładowy, który zabezpiecza tył slabu. Rekomendowane są do wykonywania blatów kuchennych, łazienkowych oraz stołów i mebli na wymiar. Jednocześnie są świetnym przedłużeniem 6-cio milimetrowych płyt podłogowych i ściennych. Warto też wspomnieć, że podczas produkcji spieków o grubości 20 mm zastosowano najnowocześniejsze techniki. Pozwoliły one na wmieszanie wszystkich składników wewnątrz masy płytki tak, by rysunek żył był widoczny również w przekroju.

Blat i zlew wykonany ze spieków o grubości 20 mm.

Płyty wielkoformatowe IH Selection pozwalają na projektowanie wyposażenia wnętrz, które zaspokaja wszelkie potrzeby funkcjonalne i estetyczne. Jednocześnie materiał oferuje cały wachlarz technicznych zastosowań, przewyższający naturalny marmur czy inne kamienie. Spieki są odporne na ciepło, plamy i zarysowania. W przeciwieństwie do wielu innych powierzchni, nadają się do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Oznacza to, że ​​są higieniczne, odporne na pleśń i łatwe w utrzymaniu czystości. Gres porcelanowy jest całkowicie wodoodporny, a także odporny na promienie UV. Wszystko te właściwości oznaczają maksymalną praktyczność, swobodę i brak ograniczeń podczas codziennego użytkowania.

Płyty wielkoformatowe IH Selection są higieniczne, odporne na pleśń i łatwe w utrzymaniu czystości.

Płyty wielkoformatowe IH Selection – przekonaj się o ich zaletach

Filozofia nowej kolekcji płyt pod szyldem IH Selection, rewolucjonizuje i poszerza koncepcję płytek ceramicznych. Pionierska technologia odkryła na nowo cechy konwencjonalnych gresów, przenosząc je do, niedostępnych dotychczas, wymiarów przestrzennych i projektowych. Natomiast piękno tekstur i wykończeń otwiera przed użytkownikami nowe horyzonty. Wielkie formaty to idealne rozwiązanie do wnętrz, które poza względami wizualnymi, muszą oferować zaawansowane parametry techniczne.

Płyty wielkoformatowe IH Selection
Stół wykonany z płyt wielkoformatowych obejrzysz w Showroomie Internity Home na Duchnickiej 3.
Płyty wielkoformatowe IH Selection mogą zostać wykorzystane do wykonania schodów.

Dzięki możliwościom jakie dają płyty wielkoformatowe IH Selection, możemy zaproponować unikalne rozwiązania do przestrzeni prywatnych, jak i komercyjnych. Jednocześnie nasze stany magazynowe pozwalają na szybką realizację zamówień, a dzięki logistyce dostosowanej do gabarytów płyt, jesteśmy je w stanie dostarczyć je niemal w każde miejsce. 

Stany płyt wielkoformatowych IH Selection w magazynie Internity Home.

Umów się na rozmowę lub spotkanie z naszym specjalistą, by poznać wszystkie szczegóły:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Bernadeta Zawadzka

  Specjalista // Płytki
  ×

  Marcin Jaczewski

  Specjalista //Wyposażenie wnętrz
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków