Nowości branży oświetlenia | Selekcja redakcji Internity Home

Nowości branży oświetlenia | Selekcja redakcji Internity Home

Portfolio produktowe Internity Home poszerzyło się o asortyment trzech wyjątkowych marek oświetleniowych. Propozycje brandów, pozwolą dopełnić aranżację każdego wnętrza i nadać mu wyjątkowy klimat. Nasza redakcja, wraz z projektantką oświetlenia z showroomu Internity Home, wybrała najciekawsze oprawy, które zachwycają po zmroku, kiedy są rozświetlone, jak i w ciągu dnia. Przedstawione modele to niemal małe dzieła sztuki, z łatwością stające się centralnym punktem każdego pomieszczenia, w którym się znajdą. Zapraszamy na bardzo wyjątkowy przegląd produktów. 

Nowości branży oświetlenia
Lampa stołowa z kolekcji KUSHI. Model stanowi flagowy produkt marki Kundalini.

Oryginalne lampy stołowe – praktyczna i piękna dekoracja wnętrza

Organiczny świat Kundalini

Światło, według marki Kundalini to związek trzech par: poezji i piękna, funkcjonalności i techniki, a także prostoty i charakteru. Projekty brandu charakteryzuje uniwersalny język: niepowtarzalny, a zarazem wszechstronny, czerpiący z przeszłości w oryginalnej i współczesnej interpretacji. Nieszablonową kreatywność, jaką można odnaleźć w produktach Kundalini, marka zawdzięcza współpracy z uznanymi projektantami, jak i wschodzącymi talentami. Nasze serca skradły modele zainspirowane światem natury, znanej z najbliższego otoczenia. Flagowym Produktem brandu jest kolekcja Kushi, dla której puntem wyjścia był kształt jabłka. Tak powstały klosze „przebite” metalowym trzonem. Lampy w wersji wiszącej, podłogowej i stołowej przywodzą na myśl nowoczesną rzeźbę, która idealnie wpisuje się w minimalistyczne przestrzenie. 

Kolekcja Kushi zainspirowana kształtem jabłka.

Drugą kolekcją, jaka przykuła nasza uwagę jest seria OPYO, autorstwa Cristiny Celestino. Za projektem stoi natura, wraz z jej pięknymi i zaskakującymi formami. Projektantka wykorzystała kształt pąków maku, by stworzyć piękny klosz, wieńczący lampy wiszące oraz podłogowe. 

Organiczne piękno lampy OPYO.

Biżuteria domu dla minimalistów – lampy CVL Luminaires

Oferta francuskiej marki CVL Luminaires, zachwyci każdego miłośnika minimalistycznej biżuterii dla wnętrz. Określenie to idealnie opisuje modele opraw, które są subtelne, ale jednocześnie przykuwają wzrok. Naszym ulubionym modelem jest girlanda świetlna QUATORZE JUILLET, która spełni rolę kinkietu, jak i lampy sufitowej. Pięknie podkreśli ścianę ze sztukaterią i uzupełni aranżacje inspirowane stylem paryskich kamienic. 

Oświetlenie podkreślające styl wnętrza | Najciekawsze lampy z oferty IH

Nowości branży oświetlenia
Wielka moc aranżacyjna, zamknięta w minimalistycznej oprawie QUATORZE JUILLET.
Inspirowany okresem Art Dco – model Arborescence.
Nowości branży oświetlenia
Kinkiet JANED z biżuteryjnym włącznikiem.

Nowoczesna forma i piękne światło od Linea Light – Decorative

Kolekcje linii Decorative, marki Linea Light to propozycja dla miłośników nowoczesnego designu. Oprawy inspirowane futurystyczną wizją wnętrz, zachwycają prostą i zdecydowaną formą. Naszą uwagę zwrócił system Sinfonia, który umożliwia tworzenie spersonalizowanej instalacji świetlnej, za sprawą różnych wariantów opraw w kilku wykończeniach. 

Elementy systemu Sinfonia pozwala stworzyć spersonalizowaną instalację świetlną.

Zapytaj // naszego eksperta

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Specjalista branży oświetlenia

Oświetlenie dekoracyjne
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków