Na koniec miesiąca postanowiłam przypomnieć, jakie nowości pojawiły się w ofercie Internity Home. Jeśli urządzacie dom lub jesteście fanami dobrego designu sprawdźcie na co warto zwrócić uwagę. 

Zacznijmy od płytek. Coraz większą popularnością cieszą się oczywiście płytki wielkoformatowe. Nie tylko ze względu na ich piękny wygląd, ale również na ich funkcjonalność i bardzo elegancki, ponadczasowy efekt końcowy. Dlatego producenci prześcigają się w kolorach, wzorach, czy idealnych rozmiarach. 

Piękna wyspa kuchenna z płyt wielkoformatowych

Piękna wyspa kuchenna z płyt wielkoformatowych

Kuchnia z wyspą | proj. 3 Deko

Kuchnia z wyspą | proj. 3 Deko

IH SELECTION marka prezentująca piękny design, wysoką jakość i szybki termin realizacji. Większość płyt dostępna jest w magazynie od ręki. Różnorodność płyt wielkoformatowych pozwala wpasować się idealnie w każdy projekt aranżacyjny. 

MARAZZI – ciekawą alternatywą dla płytek wielkoformatowych marmurowych są płytki matowe, o stonowanych ciepłych kolorach, MARAZZI GRANDE RESIN LOOK. Nowoczesne i strukturalne płyty wielkoformatowe  z gresu porcelanowego o 6 mm grubości i formacie 120 x 278 cm. Rozmiar ten pozwala na położenie płyty na całej wysokości ściany, unikając cięcia i fugowania, co bardzo ułatwia aranżację wnętrza. Sprawia, że wnętrze jest jednolite i przejrzyste oraz nowoczesne.

MUTINA Mattonelle Margherita by Nathalie Du Pasquier. Kolekcja tych płytek to złożona praca nad kolorem, wzorem. Projekt charakteryzuje dwojaki koncept: z jednej strony minimalizm, a z drugiej kreatywne i odważne podejście do koloru.

Mutina Mattonelle Margherita

Mutina Mattonelle Margherita

WOW DESIGN Stripes to koniec z płaskimi ścianami. Kolekcja proponuje niezwykle kreatywne podejście do projektowania. Choć kolekcja jest już od jakiegoś czasu na rynku, marka postanowiła odświeżyć ich wizerunek proponując nowe, intrygujące kolory. 

WOW DESIGN Stripes

WOW DESIGN Stripes

WOW DESIGN Stripes

WOW DESIGN Stripes

CIFRE  Xlife Art to wybór płyt wielkoformatowych o ciekawych wzorach. Płytki dostępne w rozmiarze 120 x 260 cm, w 4 ciekawych graficznych wzorach. 

CIfre płytki XXL

CIfre płytki XXL

RAW DECOR

Mozaiki Raw Dekor | Zdj Adelina Czerbak

Mozaiki Raw Dekor | Zdj Adelina Czerbak

WALL & DECO 

Producent tapet Wall & Deco poszerzył swoją ofertę okładzin ściennych WET SYSTEM oraz OUT SYSTEM. 

PUNT MOBLES to firma meblarska współpracująca z wieloma cenionymi i utalentowanymi designerami. Ich projekty, wzornictwo podbijają światowe rynki wnętrzarskie. 

Meble Punt – łóżko Breda

Meble Punt – łóżko Breda

Producent mebli SITS wprowadził dwie nowe rozkładane sofy. Komfort i dobry design w jednym. Dobór tkaniny oczywiście wedle życzenia klienta. 

Sofa rozkładana sits henry internity home

Sofa rozkładana sits henry internity home

Nie masz pomysłu jak urządzić swoje mieszkanie? Koniecznie skontaktuj się z nami: 

Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty

 

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Wojciech Mantur

Specjalista // Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków