Nowości z działu meblowego: Norman Copenhagen

Nowości z działu meblowego: Norman Copenhagen

Portfolio marek meblowych Internity Home powiększyło się o kolejny kultowy brand – Norman Copenhagen. Jest to duńska firma projektowa, której misją jest tworzenie oryginalnych i innowacyjnych produktów o prostym i nowoczesnym wzornictwie, które wytrzymują próbę czasu. Norman Copenhagen przełamuje myślenie o skandynawskich markach, wprowadzając do swojej oferty produkty o zabawnym i barwnym twiście.

New Nordic – poznaj bliżej styl, który zdominuje aranżacje wnętrz

Norman Copenhagen

Nowy powiem w skandynawskim designie

Marka Normann Copenhagen została założona w 1999 roku przez Jana Andersena i Poula Madsena. Oferta obejmuje szeroką i stale powiększającą się kolekcję mebli, oświetlenia, tekstyliów, a także akcesoriów domowych. Produkty brandu rzucają wyzwanie konwencjonalnemu myśleniu o skandynawskim wzornictwie. Strają się również uczynić zwyczajne, niezwyczajnym, dzięki wspaniałym projektom, za które Norman Copenhagen zdobył już ponad 80 nagród.

Norman Copenhagen

Marka odpowiedzialna

W Normann Copenhagen wiodąca pozycja firmy projektowej, traktowana jest jako bardzo odpowiedzialnie, dlatego marka angażuje się w tworzenie bardziej zrównoważonego przemysłu, nieustanie dążąc do minimalizacji negatywnego wpływu na środowisko i społeczeństwo.

Wykorzystując nasze trzy zasady: długowieczność, innowacyjność i przejrzystość jako wskazówki oraz ponosząc odpowiedzialność za wpływ, jaki wywieramy na przyszłe pokolenia, naszą ambicją jest ciągła ponowna ocena naszej organizacji w celu poprawy naszych działań.

Norman Copenhagen

Norman Copenhagen

Zapytaj // naszego eksperta

Katarzyna Kosieradzka-Krysiuk

doradca klienta meble / tkaniny / tapety / wykładziny
×

Magda Lewandowska

Specjalista //Meble
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków