Duravit DuraSquare w służbie łazienkowej elegancji | IH - Internity Home
DuraSquare Duravit
Duravit

Duravit DuraSquare w służbie łazienkowej elegancji

Marka Duravit prezentuje nową, minimalistyczną linię Vero Air w ramach kolekcji DuraSquare. To połączenie prostokątnych krawędzi zewnętrznych, z delikatnymi wewnętrznymi konturami. 

Umywalki DuraSquare 

Wzornictwo umywalek Duravit z linii Vero Air zostało dopasowane do wymagań małych łazienek. Znajdziemy tu zarówno małe umywalki, dobrze komponujące się z niewielkimi metrażami łazienek, ale także uniwersalne umywalki nablatowe, stawiane, w których postawiono nacisk na minimalizm i wysoką precyzję.

Na uwagę zasługuje zmyślny zabieg kontrastu – delikatność gładkiej wewnętrznej powierzchni umywalki zestawiono z geometrycznością kształtów zewnętrznych. To w naturalny sposób buduje klimat wnętrza o charakterze przyciągania się przeciwieństw. 

 

DuraSquare Duravit umywalka
DuraSquare Duravit umywalka
Duravit DuraSquare
Duravit DuraSquare

Ciekawostką jest fakt, że ranty ścianek w umywalkach wynoszą zaledwie pięć milimetrów. Dzieje się tak ze względu na wykorzystanie innowacyjnego materiału ceramicznego DuraCeram, opracowanego przez Duravit, który pozwala na wykonanie zaskakująco cienkich i wytrzymałych brzegów. 

Umywalki są dostępne w standardowych rozmiarach popularnych wśród architektów i projektantów: 60 cm i 100 cm, oraz 45 cm (małe umywalki) i 60 cm (umywalki nablatowe). 

Jako uzupełnienie umywalek z serii Dura Square, producent proponuje także nową konsolę metalową, która idealnie komponuje się z umywalkami. Konsola posiada regulowaną wysokość oraz dostępna jest w dwóch kolorach: chrom oraz czarny (matowy). Dodatkowo, do konsoli dostępne są szklane półki w sześciu kolorach do wyboru. To pozwala na urozmaicenie kolorystyki wnętrza łazienki, a jednocześnie jest spójna z pozostałymi seriami meblowymi marki Duravit. 

Wanny DuraSquare

Wanny  z serii DuraSquare jest idealnym uzupełnieniem dla umywalek. Dzięki zastosowaniu materiału DuraSolid, wanny posiadają ciepły, przyjemny dla skóry dotyk. Dostępna jest zarówno wersja wolnostojąca, jak i dedykowana do zabudowy. Ponadto istnieje możliwość zintegrowania z systemem hydromasażu air-whirl i modułem dźwięku. To pozwala na stworzenie idealnego zestawu do relaksu w strefie kąpielowej każdej nowoczesnej łazienki. 

Wanny dostępne są w rozmiarach 180 x 80 cm (do zabudowy) oraz 185 x 85 cm (wanna wolnostojąca). 

 

DuraSquare Duravit wanna
DuraSquare Duravit – wanna

 

Oprócz umywalek i wanien, w serii DuraSquare dostępne są także miski toaletowe Vero Air, które dzięki połączeniu zaokrąglonych kształtów i prostokątnej geometrii, tworzą spójną całość w pozostałymi produktami marki Duravit. 

Umywalka oraz wanna są wykonane z innowacyjnych materiałów DuraCeram® i DuraSolid® opracowanych przez Duravit.

Zapytaj // naszego eksperta

Paweł Woźniak

Specjalista // Sanitariaty i łazienka
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków