Wzorcownia Internity Home Katowice

Do Waszej dyspozycji otworzyliśmy w Katowicach na terenie Fabryki Porcelany wzorcownię Internity Home. 

Budynki dzisiejszej Fabryki Porcelany pochodzą z przełomu XIX i XX wieku. Pełniły wówczas funkcję fabryki pasz, która w latach 1923-25 została przebudowana na fabrykę „Porcelana Giesche”. Od tamtej pory zakład nieustannie się rozwijał i zwiększał produkcję, także po zajęciu przez Niemców w 1939 r. Po II wojnie światowej fabrykę znacjonalizowano, a w 1952 r. zmieniono nazwę zakładów i znak fabryczny na „Bogucice”.

Obecnie teren całej Fabryki Porcelany to miejsce, gdzie kultura przeplata się z dobrym wzornictwem. Znajdują się tu liczne punkty usługowe, możemy dobrze zjeść, urządzić cały dom, znaleźć biuro projektowe a także skorzystać z kliniki piękności. Scena na dziedzińcu Fabryki Porcelany w weekendy ożywa koncertami. A wszystko to otoczone duchem historycznych i bardzo klimatycznych budynków. To bardzo intrygujące, ciekawe miejsce, które warto odwiedzić.

W tak niezwykłym miejscu nie mogło zabraknąć wzorcowni IH. Nasza oferta produktowa to ponad 400 światowych marek z dziedziny designu. Płytki dostępne od ręki od największych producentów: Marazzi, Lea Ceramiche, 41zero42, Ornamenta, Terratinte, Fondovalle, Cifre, Wow Designe. Możemy śmiało powiedzieć, iż mamy największy wybór płyt w rozmiarze XXL. Najwyższej jakości ceramika sanitarna do nowoczesnych i klasycznych wnętrz: Duravit, Villeroy & Boch, Cielo, Catalano, Hushlab oraz armatury Axor, Gessi, Steinberg, Dornbracht, Radomonte, Geda, Hushlab, Graf.

MARKI WŁASNE: HUSHLAB, STERNLIGHT, CHARME PARQUET, SOLOSS, RICORDENA, IH SELECTION, SELESTIO, MOOQO.

Kolorowe umywalki Hushlab
Kolorowe umywalki Hushlab

 

Umywalki Hushlab
Umywalki Hushlab

 

 

 

 

W celu umówienia spotkania prosimy o telefon. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji. W jednym miejscu urządzisz cały dom, otrzymasz fachową pomoc na każdym etapie projektowania i urządzania.

Dla pracowni architektonicznych mamy niezwykle atrakcyjną ofertę współpracy. 

Razem możemy stworzyć wspaniałe projekty. Zapraszamy na ul. Porcelanową 23

WIKTOR SUMARA 

tel: +48 797 583 784 

mail: wsumara@internity.pl

MONIKA GROSS

tel: +48 797 583 868

mail: mgross@internity.pl

AGNIESZKA DYMARSKA-ZIMOLĄG

tel: +48 507 229 702

mail: adymarska@internity.pl

Zapytaj // naszego eksperta

Wiktor Sumara

Specjalista // Wielkie formaty płytek
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23