Nowości Lea Ceramiche w Internity Home - kolekcja Slimtech Nexton

Nowości Lea Ceramiche w Internity Home – kolekcja Slimtech Nextone

Pod względem nowości płytkowych, przełom września i października jest najlepszym okresem, bowiem targi Carsaie w Bolonii, które co roku odbywają się na początku jesieni, zawsze obfitują w premiery produktowe. Jeden ze światowych brandów – Lea Ceramiche – którego produkty mamy w swojej ofercie, również zaprezentował na tym wydarzeniu kilka nowości. Jedną z nich jest linia Nextone. W dzisiejszym wpisie nieco przybliżymy Wam produkty z tej kolekcji. Zapraszamy!

 

Ponadczasowe piękno kamienia

Kolekcja Nextone to hołd złożony przede wszystkim pięknej w swej majestatyczności naturze. Płytki głównie bazujące na looku naturalnego kamienia, są ponadczasowym wyborem do wnętrz prywatnych i komercyjnych. To właśnie ich uniwersalne i nieśmiertelne piękno sprawia, że światowi producenci a także najlepsi designerzy cały czas sięgają do sprawdzonych rozwiązań, ale nieco je odświeżając. W ten sposób dają im nowe życie.

 

W przypadku kolekcji Slimtech Nextone, mrugnięciem w stronę odbiorcy są niesymetryczne wzory występujące na fakturze inspirowanej kamieniem, które – dla przekory – wcale w naturze nie występują.

 

Wielkie piękno, czyli płytki wielkoformatowe

Lea Ceramiche to marka, która z jednej strony wypracowała swój charakterystyczny styl, z drugiej – doskonale reaguje na zmieniające się potrzeby i trendy. To dlatego linia Nextone jest urozmaicona wersją Slimtech, w której znajdziemy zarówno płytki podstawowe, jak i dekory w wersji wielkoformatowej. Płytki podstawowe, stanowiące bazę projektową, występują w dwóch rozmiarach do wyboru: 120×260 oraz 120×120 cm. Dekory, których zadaniem jest wzbogacenie bazy występują w jednym formacie: 120×260 cm.

 

Kolekcja Slimtech Nextone tworzy wyjątkową i autentyczną oprawę wnętrz, natomiast duże wymiary produktów umożliwiają uzyskanie „bezszwowego” wykończenia.

 

Sprawdźcie możliwości wykorzystania płytek wielkoformatowych w projektowaniu wnętrz i architekturze >>

 

Linia Slimtech Nextone od Lea Ceramiche
Linia Slimtech Nextone od Lea Ceramiche

 

Nextone – zabawa formą, fakturą i rozmiarem

Płytki należące do rodziny Nextone występują w całym wachlarzu rozmiarów. Wśród płytek podstawowych znajdziemy cztery kolory do wyboru (takie same jak w wielkoformatowych) i aż 5 rozmiarów: 30×60, 60×60, 45×90, 90×90 oraz 60×120 cm. Kolekcję uzupełniają płytki dekoracyjne: z fakturą garniturowej jodełki, cegiełka, mozaiki i ścięte pod kątem do układania w jodełkę.

 

Linia Nextone od Lea Ceramiche | moodboard
Linia Nextone od Lea Ceramiche | moodboard

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków