Piękne lampy dekoracyjne Gaku, czyli nowa kolekcja marki Flos | IH - Internity Home

Piękne lampy dekoracyjne Gaku, czyli nowa kolekcja marki Flos

Słowem roku 2018 ogłoszono bliżej nieokreślony (przynajmniej dla mnie) „dzban”. Fakt, że gdy pierwszy raz zetknęłam się z tą informacją, miałam przed oczami dzban z jednym uchem, w którym możemy przygotować herbatę, świadczyć może jedynie o tym, że daleko mi do slangu, którym posługuje się dzisiejsza młodzież. Jednakże to, że jedna z największych na świecie marek oświetleniowych stworzyła linię, w której znajdują się lampy łudząco przypominające właśnie dzbanuszki, nie może być przypadkiem. W pierwszej chwili moglibyśmy nawet uznać, że owe lampy z oświetleniem nie mają nic wspólnego, bowiem bliżej im do przedmiotów o iście dekoracyjnym charakterze. Jednakże, nasz specjalista zajmujący się w showroomie Internity Home projektowaniem oświetlenia – Maksymilian Płusa – szybko mnie oświecił i wyjaśnił, że lampy te mają mnóstwo innych zalet i z punktu widzenia oświetleniowca – są produktami godnymi uwagi, nie tylko ze względu na swoją piękną formę. O czym mowa?

 

Kolekcja lamp Gaku marki Flos jest dostępna w naszych showroomach: Internity Home i Prodesigne
Kolekcja lamp Gaku marki Flos jest dostępna w naszych showroomach: Internity Home i Prodesigne

 

I zaraz wszystko stanie się jasne…

Jak wiemy, za pomocą oświetlenia jesteśmy w stanie wyczarować we wnętrzu pożądany klimat. Nowe technologie nam to ułatwiają, bowiem coraz częściej spotykamy się z możliwością modulowania światłem. W zależności od potrzeb możemy ściemniać je lub zwiększać intensywność świecenia. A teraz wyobraźcie sobie, że otrzymujecie gotowy produkt. W praktyce oznacza to, że wszystkie parametry są od razu skonfigurowane, tak abyśmy mogli z łatwością regulować natężenia światła za pomocą jednego przycisku. Takie właśnie są lampy z linii Gaku od Flosa.

Ponadto mają wbudowane źródło światła. Mówiąc wprost – otrzymujemy produkt, który posłuży nam dłużej niż nawet ten ze źródłem ledowym. Producent obiecuje, że okres całkowitej przydatności lamp Gaku, bez konieczności wymiany czegokolwiek, sięga nawet do 15 lat.

 

Lampy z linii Gaku doskonale sprawdzą się w salonie, sypialni, przedpokoju czy domowym biurze.

 

Lampy Gaku od Flosa
Lampy Gaku od Flosa
Lampy Flos są dostępne w naszych showroomach
Lampy Flos są dostępne w naszych showroomach

 

Lampy Gaku od Flosa

Ich długowieczność, łatwość obsługi, a także to, że źródło światła składa się z aż 48 mini – punkcików (w przypadku modelu Gaku Wireless), albo 30 (Gaku Wire), co w efekcie przekłada się na piękne światło imitujące to naturalne, sprawia że design lamp Gaku, wbrew pozorom, w codziennym życiu schodzi na drugi plan… co nie zmienia faktu, że my jesteśmy zachwyceni ich formą, stąd też chętnie zobaczymy je w wielu różnych projektach w nowym roku. Po oprawy marki Flos, zapraszamy do naszych showroomów (kliknij tutaj, żeby zobaczyć adresy).

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oświetlenia dostępnego w naszym showroomie? Skontaktuj się z naszym specjalistą >>

Zapytaj // naszego eksperta

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków