Wielkoformatowe grafiki w formie tapet polskiej marki One Wall Design

Wielkoformatowe grafiki w formie tapet polskiej marki One Wall Design

Jednym z największych trendów w aranżacji wnętrz są wielkoformatowe grafiki w formie tapet. Tym samym producenci wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom o zindywidualizowanym projekcie tapety w naszych czterech kątach. Wystarczy wybrać konkretny wzór z oferty danej marki a producent stworzy dekorację ścienną idealnie skrojoną na miarę naszego wnętrza. To pozwala uniknąć efektu rolkowego powielania wzoru. Przykładem takiego działania na polskim rynku jest marka One Wall Design. W połączeniu z ciekawym wzornictwem, zaawansowaną technologią i łatwą dostępnością (produkty możecie kupić w naszych showroomach) otwiera to przed nami wręcz nieograniczone możliwości wykreowania nietuzinkowego wnętrza.

 

One Wall Design – polskie tapety ze światowym rozmachem

Marka One Wall Design współpracuje z architektami, grafikami i ilustratorami, co przekłada się na autorskie i niepowtarzalne projekty. Wzory proponowane przez manufakturę są efektem pracy twórczej ludzi z gruntownym wykształceniem artystycznym. Niebanalne spojrzenie na rzeczywistość oraz bezkompromisowa jakość, klasyfikują tapety tego brandu pośród czołowych graczy w świecie dekoracji ściennych.

Jak mówią sami twórcy marki, wnętrza z wykorzystaniem ich tapet, zamieniają się w fantastyczną podróż do nieodkrytych zakamarków wyobraźni. Co ważne, One Wall Design pokazuje zupełnie nowe podejście do klasycznych produktów. Zamiast oklepanych rozwiązań, proponuje kompletnie inną perspektywę kreowania przyjaznych, indywidualnych przestrzeni.

 

Wszystkie wzory One Wall Design można zamówić w specjalnym systemie jako tapety do pomieszczeń mokrych w technologii DigiWetSystem™.

 

Tapety One Wall Design można stosować również w wilgotnych pomieszczeniach
Tapety One Wall Design można stosować również w wilgotnych pomieszczeniach

 

Jakość gwarantowana

Do produkcji tapet One Wall Design wykorzystuje wyłącznie certyfikowane, sprawdzone materiały. Najwyższą jakość tapet winylowych gwarantuje cyfrowy druk na strukturze szlachetnej, satynowej tkaniny.

 

Tapety tego brandu charakteryzują się najwyższą odpornością na ścieranie na mokro i sucho oraz działanie promieni słonecznych. Obydwa parametry zostały potwierdzone odpowiednimi badaniami i uzyskanymi certyfikatami.

 

Polskie tapety One Wall Design są dostępne w showroomach z Grupy Internity Home
Polskie tapety One Wall Design są dostępne w showroomach z Grupy Internity Home
Obejrzyj wybrane tapety dostępne w naszych showroomach >>  Skontaktuj się z naszym specjalistą >>

 

Zapytaj // naszego eksperta

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków