Odmiana łazienki bez gruntownego remontu - 3 pomysły - Część I | IH - Internity Home
Tapeta w łazience projekt LOFTSTUDIO

Odmiana łazienki bez gruntownego remontu – 3 pomysły – Część I

Szybka metemorfoza łazienki bez gruntownego remontu!

Łazienka, którą niedawno remontowałaś straciła swój blask lub coś Cię w niej znudziło? A może wynajmujesz mieszkanie i chcesz trochę odświeżyć look wnętrza? Może za nim zaczeniesz wybierać nowe płytki i zabierać się do gruntownego remontu, wystarczy ją trochę ożywić, co nieco zmienić i dodać? Mimo sprzątania, sporo jest szarych plam, wanna się porysowała. Czas na zmiany! Sprawdź nasze sposoby – jak odnowić łazienkę bez remontu? Dziś postaramy się pokazać, że małym nakładam finansowym też możemy przeprowadzić małe metamorfozy. I  nie będziemy pisać o dywanikach czy ręcznikach, bo to zbyt oczywista sprawa. A więc zaczynamy!

Armatura to biżuteria

W Twojej łazience na pewno jest srebrna armatura. Zwykła prosta bateria przy umywalce, wannie czy pod prysznicem niczym się nie wyróżniająca. A przecież armatura przyciąga wzrok, to ona jest tu bohaterem. Nasza propozycja to wybór złotej, miedziano-złotej lub czarnej armatury. Taki zabieg sprawi, że Twoja lazienka znów będzie wyglądała nowocześnie. 

Czarna baterie pasuję nie tylko do wnętrz w industrialnym klimacie, gdzie beton odgrywa główną rolę, ale również stworzymy wyjątkową kompozycję w łazience o nieco pastelowych kolorach. Na drugim zdjęciu mamy przykład przepięknych płytek Mutina z kolekcją Numi w delikatnym kolorze blue w towarzystwie czarnych kranów.

Line Design projekt domu |
Line Design projekt domu | Czarna armatura firmy Hushlab
Projekt łazienki Hanna Kłyk | Płytki Mutina, czarna armatura Hushlab
Projekt łazienki Hanna Kłyk | Płytki Mutina, czarna armatura Hushlab
Peka Studio
Peka Studio

Tapeta magiczna czarodziejka 

Jeśli nie mamy na całych ścianach płytek możemy odmienić wnętrze sięgając po specjalistyczną tapetę. Tapety do łazienki to rozwiązanie funkcjonalne, a do tego niekosztowne. Ważne tylko, by tapety były wodoszczelne i zmywalne. Jest do tego dedykowana cała seria tapet Wall & Deco.  Ciekawym pomysłem na ściany w łazience jest połączenie glazury z tapetą, którą można dowolnie wymieniać. Daje nam to możliwość odmiany aranżacji łazienki w dowolnej chwili, bez dużych kosztów.

 

Wall & Deco
Wall & Deco
Taepta Wall & Deco
Taepta Wall & Deco

 
Tapeta Wall & Deco

Tapeta w łazience projekt LOFTSTUDIO Irena Lang i Dominika Wąs
Tapeta w łazience projekt LOFTSTUDIO Irena Lang i Dominika Wąs

 
Tapeta Wall & Deco

 

Zmiana oświetlenia w łazience – szybki i piękny efekt

Wymiana w łazience zwykłego oświetlenia na lampy, ktore towrzą efekt wow, a przy tym dają ciepły i relaksujący blask. Oto nasza lista ulubionych lamp, które stworzą wyjątkowy klimat w Twojej łazience. 

 

 

Lampy Karman to ciekawy i niepowtarzalny design

Prawda, że zmian kilku szczegółów może odmienić kompletnie wnętrze? A jeśli dodamy jeszcze kilka dekoracyjnych smaczków lub żywe kwiaty, spojrzymy zupełnie inaczej na naszą starą nową łazienkę. 

Chcecie urządzić swoje mieszkanie? Koniecznie przyjdźcie do naszych salonów! Kliknijcie i zobaczcie adresy!

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków