Otwarcie sezonu outdorowego z lampami zewnętrznymi Flos

Otwarcie sezonu outdorowego z lampami zewnętrznymi Flos

Najwyższy czas na odczarowanie aury za oknem i rozpoczęcie przygotowań do sezonu outdorowego. Jak wiadomo nic lepiej nie wprowadza atmosfery błogiego wypoczynku w ogrodzie, na tarasie, a nawet balkonie, jak nastrojowe oświetlenie. Dzięki niemu możemy stworzyć klimat urokliwej kafejki, tajemniczego ogrodu czy nowoczesnego klubu we własnej przestrzeni. Odpowiednio dobrane oprawy pomogą również w podkreśleniu piękna roślin czy elementów architektury. Wraz z włoską marką Flos, przygotowaliśmy kilka ciekawych inspiracji, dzięki którym oczekiwanie na długie letnie wieczory, stanie się zdecydowanie przyjemniejsze. Przed Wami najciekawsze lampy zewnętrzne Flos, wybrane przez naszą redakcję.

Meble i oświetlenie outdoorowe | Selekcja redakcji

Lampa In Vitro – wszędzie tam gdzie Ty 

Twórca lampy In Vitro Philippe Starck podkreśla, że projekt został zainspirowany tradycją chronienia źródła światła szklanym kloszem. Myśl o latarenkach, którymi niegdyś oświetlano przestrzenie, towarzyszyła designerowi podczas pracy nad modelem In Vitro. Wynikiem tych inspiracji jest nowoczesna lampa bezprzewodowa z wygodnym silikonowym uchwytem, która daje wolność w przenoszeniu jej i umieszczaniu w każdym miejscu – ogrodzie, balkonie, ale również w domu. 

lampy zewnętrzne flos
In Vitro Outdoor Flos

Balkon w bloku – urządzamy miejską oazę | Inspiracje i wybór produktów

In Vitro Outdoor Flos

Landlord – stróż ogrodu

Kolejną propozycją marki Flos jest lampa Landlord. Swoją nazwę wzięła od angielskiego słowa oznaczającego właściciela lub gospodarza. Właśnie taką funkcje ma pełnić w ogrodzie, dbając o odpowiednie oświetlenie. Dostępna w trzech wysokościach i dwóch rodzajach głowic, podkreśli piękno roślin lub wskaże drogę do domu.

lampy zewnętrzne flos

lampy zewnętrzne flos – Ipnos minimalistyczna i efektowna

Efemeryczna konstrukcja lampy Iponos, nie powinna nikogo zwieść. Mimo, że jest delikatna i minimalistyczna, oferuje wyjątkowo mocne światło. Dzięki swojemu nienachalnemu designowi, odnajdzie się w każdej aranżacji i w każdej przestrzeni. 

lampy zewnętrzne flos

Ladina – żarówka z przymrużeniem oka

Modelem Ladina, marka Flos puszcza oko do swoich odbiorców. Brand zaznany z dość klasycznego podejścia do projektów oświetlenia, proponuje tym razem zabawną w formie lampę o kształcie przeskalowanej żarówki. Dostępna w dwóch rozmiarach: 76 i 41 cm, może być zawieszona, postawiona na ziemi lub stole, a mniejsza wersja sprawdzi się również w domu. Dzięki Ladinie wyczarujemy oryginalną i nowoczesną instalację świetlną ogrodu czy balkonu. 

lampy zewnętrzne flos

Zapytaj // naszego eksperta

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków