Ozdoby świąteczne DIY | Modne, piękne i ekologiczne

Ozdoby świąteczne DIY | Modne, piękne i ekologiczne

Jeśli twój dom nie jest jeszcze przygotowany na święta, przychodzimy z pomocą. Opracowaliśmy wybór najpiękniejszych dekoracji świątecznych, które wykonasz samodzielnie, w parę minut i to przy użyciu materiałów, znajdujących się pod ręką. Zapomnij o nerwowym odwiedzaniu sklepów w poszukiwaniu bombek i figurek mikołajów. Wyjdź z rodziną na spacer i zbierzcie gałązki, szyszki czy inne naturalne skarby, z których później wyczarujecie przepiękne i ekologiczne dekoracje. W myśl filozofii wabi-sabi, powinniśmy kreatywnie korzystać z posiadanych już rzeczy. Rozejrzy się po swoim domu, a na pewno zobaczysz, że to co już w nim jest, można doskonale wykorzystać do zrobienia ozdób świątecznych. Jednocześnie własnoręcznie wykonywane dekoracje są tegorocznym hitem Pinteresta i właśnie to źródło wykorzystaliśmy, do poszukiwania pomysłów na ozdoby świąteczne DIY. Taki rodzaj spędzania czasu z rodziną, na pewno nastroi Was do wspólnego świętowania. Ze strony Redakcji Internity Home, życzymy Wam samych pięknych chwil, dużo ciepła i miłości. Dziękujemy również, że jesteście z nami i motywujecie nas do ciągłego poszukiwania inspirujących projektów oraz tematów, którymi możemy się z Wami podzielić. 

WESOŁYCH ŚWIĄT

Ozdoby świąteczne DIY
Źródło – materiały prasowe Miloni

Ozdoby świąteczne DIY – skarby znalezione podczas spaceru

Iglaste gałązki, szyszki i orzechy, które znajdziesz podczas spaceru ozdobią twój dom, a jednocześnie będą pięknie pachnieć.

Ozdoby świąteczne DIY

 

Ozdoby świąteczne DIY

Wycinanki z papieru

Kolorowy papier lub zwykła gazeta wystarczą, by stworzyć piękne łańcuchy i girlandy.

Ozdoby świąteczne DIY

Poznaj największy trend na dekoracje wnętrz na Boże Narodzenie 2022

Ozdoby świąteczne DIY – suszone cytrusy

Cytrusy pokrojone w plastry, włóż do piekarnika rozgrzanego do 250 stopni na około 3 godziny. Po wystygnięciu posłużą do zrobienia girlandy lub możesz powiesić je na choince. Przechowywane w suchym miejscu, mogą zostać wykorzystane za rok.

Świąteczny prezentownik Internity Home – podarunki last minute

ZOBACZ WIĘCEJ POMYSŁÓW NA ŚWIĄTECZNE DEKORACJE DIY NA NASZYM PINTEREŚCIE

Zapytaj // naszego eksperta

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków