Luksusowe panele winylowe CHARME PARQUET X LUXURY | IH - Internity Home

Luksusowe panele winylowe CHARME PARQUET X LUXURY

 

Panele winylowe są wyjątkowo trwałe, estetyczne, łatwe do utrzymania w czystości. Stanowią ciekawą alternatywę dla innych powierzchni podłogowych. Mogą posiadać dowolny kolor lub wzór, a także, za sprawą zastosowania warstwy fotograficznej, przypominać naturalne materiały, takie jak drewno czy kamień. Panele LVT (Luxury Vinyl Tiles), oprócz nowoczesnego designu i bogatego wzornictwa, odznaczają się wieloma praktycznymi zaletami. Podłogi winylowe są ciche w użytkowaniu. Tłumią odgłosy kroków, dlatego w pomieszczeniu nie będzie unosił się nieprzyjemny pogłos. Cienka warstwa winylu pozwala na swobodny przepływ nagrzanego powietrza, dlatego system ogrzewania podłogowego będzie działał efektywnie. Dają one poczucie ciepła w dotyku, a ich spodnia warstwa zapewnia izolację termiczną, dzięki czemu chodzenie po nich bez obuwia jest bardzo przyjemne

Jeśli poszukujesz podłogi, która będzie wyjątkowo trwała, odporna na różnego rodzaju czynniki, a przy tym łudząco podobna do desek drewnianych, LUXURY VINYL jest dla Ciebie stworzony. Obecnie CHARME PARQUET X LUXURY oferuje 4 nowe kolory paneli LVT, które możemy ułożyć w jodełkę klasyczną lub węgierską. 

Wzór jodełki na podłodze jest jednym z najpopularniejszych wzorów, który nigdy nie wychodzi z mody. Kojarzy nam się z wnętrzami kamienic czy podmiejskich rezydencji, a dziś wnosi elegancję i klasykę niemal do każdej aranżacji.

Innowacyjne rozwiązanie pokryć podłogowych od CHARME PARQUET X LUXURY – panele winylowe, które wyróżnia wyjątkowa trwałość i łudzące podobieństwo do desek drewnianych.

Czy podłoga w jodełkę nadaje się do nowoczesnych wnętrz?

Podłoga w jodełkę to rozwiązanie bardzo uniwersalne, dlatego może być znakomitą bazą dla wielu aranżacji. Coraz częściej możemy zaobserwować wnętrza minimalistyczne, nowoczesne gdzie w salonie położone są panele w jodełkę. Projektanci nie rezygnują z jodełki również we wnętrzach eklektycznych, eleganckich, gdzie króluje styl glamour.

CHARME PARQUET X LUXURY

Jodełka klasyczna: to najbardziej klasyczny, tradycyjny wzór ułożenia podłogi w jodełkę, często nazywany również jodełką angielską. Jodełkę klasyczną montuje się z desek o jednakowym wymiarze w taki sposób, aby krótszy bok jednego panelu stykał się pod kątem prostym z dłuższym bokiem drugiego panelu. To motyw najczęściej spotykany w starych kamienicach, szczególnie modny w latach 70. i 80.

Jodełka węgierska: to nieco łagodniejsza, delikatniejsza wersja jodełki francuskiej. Jodełkę węgierską montuje się pod kątem 60°, które tworzą układ o kącie 120° Po ułożeniu paneli, ich boki przypominają subtelny, zygzakowaty wzór, a pomiędzy każdym jego pasem powstaje idealnie prosta linia.

CHARME PARQUET X LUXURY

 Podłoga w jodełkę to dobry wybór dla osób, które lubią połączenie trendów z klasyką. Warto zdecydować się na najwyższej jakości materiały, zapewniające długie użytkowanie. Wybierzcie Charme Parquet!

 

Panele te są dostępne tylko i wyłącznie w wariancie klejonym. Wymagają one przede wszystkim odpowiednio przygotowanego podłoża. Demontaż raz przyklejonych paneli jest trudny, więc jeśli nie mamy wprawy najlepiej zatrudnić fachowca. Najpierw na posadce rozprowadza się cienką warstwę kleju, a następnie, układa się kilka rzędów paneli. Następnie klej rozprowadza się na kolejnym fragmencie podłogi i znów trzeba zaczekać, aby móc ułożyć kolejne rzędy paneli. Prace muszą być prowadzone bardzo starannie, ponieważ na takiej podłodze widoczne będą wszystkie, nawet minimalne nierówności.

 

Podłoga winylowa ułożona w jodełkę klasyczną

 

Potrzebujecie wyceny? Skontaktujcie się z nami koniecznie:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Karol Gruszka

  Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków