Płytki Casalgrande Padana - produkt 100% Made in Italy

Płytki Casalgrande Padana – produkt 100% Made in Italy

Włoska marka Casalgrande Padana od ponad 50 lat zajmuje się produkcją zaawansowanych technologiczne płytek. Rozwiązania wykorzystywane przez brand są innowacyjne i przyjazne dla środowiska. Misją firmy jest tworzenie historii poprzez budowanie przyszłości, co przejawia się w odpowiadaniu na potrzeby świata designu i architektury. Cała produkcja, badania i innowacje odbywają się w 100% we włoskich zakładach i laboratoriach. Dlatego płytki Casalgrande Padana z dumą mogą nosić miano „Made in Italy”.

Niezwykłe tekstury 

Oferta marki obejmuje tekstury, które najchętniej wykorzystywane są w obecnych trendach aranżacji wnętrz, czyli: drewno, kamień, marmur czy beton. Jednak miłośnicy nietuzinkowych rozwiązań, znajdą wśród produktów Casalgrande Padana, również płytki imitujące powierchnię 3D, metal oraz wielobarwne płytki podstawowe. 

 

Płytki Casalgrande Padana – wybór architektów

Marka w swoim portfolio posiada linie gresów, przeznaczonych do wszystkich wnętrz, które muszą spełniać rygorystyczne normy higieniczne i techniczne. Produkty spełniające wymogi miejsc użyteczności publicznej sprawiają, że Casalgrande Padana jest jedną z najczęściej wybieranych przez architektów marek. 

Płytki Casalgrande Padana znajdziesz w salonach grupy Internity Home. W naszych showroomach możesz również liczyć na fachową pomoc specjalistów i architektów. 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków