Płytki wielkoformatowe w łazienkach inspirowanych naturą - Zamów aranżację! | IH - Internity Home

Płytki wielkoformatowe w łazienkach inspirowanych naturą – Zamów aranżację!

Wzornictwo nawiązujące do przyrody i naturalnych materiałów to aktualny trend wnętrzarski. Duże płytki nadają łazience eleganckiego, harmonijnego wyglądu. Możemy więc połączyć powrót do korzeni z nowoczesną technologią. Niezależnie od tego, czy żyjemy w zatłoczonych miastach, czy stosunkowo spokojniejszych miejscowościach, lubimy czerpać z natury to co najlepsze. To ona jest źródłem dobrej energii, której tak potrzebujemy. Ona też sprawia, że łatwiej jest nam się zrelaksować i wyciszyć. 

 

W dostępnych kolekcjach płyt wielkoformatowych mamy bardzo dużą ofertę inspirowaną naturalnymi akcentami. Ponad 100 wzorów płyt wielkoformatowych dostępnych jest od ręki.

UMYWALKA, ZLEW Z PŁYT WIELKOFORMATOWYCH – ESTETYKA IDEALNA!

Wykorzystanie naturalnych elementów w projektowaniu łazienek to świetny sposób, aby Twoja przestrzeń była luksusowa, więc koniecznie w łazienkach organicznych sięgnij po płytki inspirowane drewnem.  

Kolor terakoty

Dobierając kolory w łazience, warto mieć na względzie, jak działa konkretna barwa. Odcienie czerwonego działają energetyzująco. Lubiany we wnętrzach kolor terakoty dobrze sprawdzi się w przestrzeni łazienkowej w zestawieniu np. z bielą i czarnymi elementami oraz z drewnem. W ten sposób nie będzie za bardzo pobudzać, ale też nas nie przytłoczy. ten kolor ma magiczną moc. W dzień dodaje energii i skłania do aktywności, natomiast wieczorem uspokaja i wycisza. Znakomicie łączy się z brązem, ochrą, beżowym, oliwkowym… ale równie dobrze pasuje do bieli i wszelkich odcieni szarości. 

proj. Małgorzata Niedzielska
proj. Małgorzata Niedzielska

Beże wielkoformatowe 

Beżowe płytki wielkoformatowe to klasyka gatunku, jeżeli chodzi o aranżowanie łazienek. Ich delikatny, stonowany kolor stanowi świetną bazę pod dodatki w różnych kolorach, a sam jest bardzo ciepły i pomaga stworzyć przytulną aranżację wnętrza. Beże pięknie komponują się szarościami, bielą i brązami. W zależności od tego, z jaką barwą je zestawimy możemy dozować atmosferę w łazience – od bardzo domowej i przytulnej (beże i brązy), przez relaksującą (beże i szarości) po rześką i energetyzującą (jasne beże i biel). 

 

 

Brodzik Werona dostępny jest w salonach z grupy Internity Home

Na każde wnętrze jest sposób! Najważniejszy jest jednak plan, systematyczność i precyzyjne działanie. Do tego dodajmy szczyptę kreatywności. Potrzebujesz pomocy przy realizacji aranżacji swojego domu? Napisz do nas:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


   

  Zapytaj // naszego eksperta

  Bernadeta Zawadzka

  Specjalista // Płytki
  ×

  Wiktor Sumara

  Specjalista // Wielkie formaty płytek
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków