Showroom Internity Home Poznaj nasz salon meblowy na Żoliborzu
Zdjęcie: Migdał Studio

Showroom Internity Home | Poznaj nasz salon meblowy na Żoliborzu!

Sercem każdego domu są meble wypoczynkowe, na których gromadzimy się podczas spotkań z najbliższymi, spędzamy wieczory z filmem lub książką czy po prostu wypoczywamy po długim dniu pracy. Jeśli jesteś w trakcie poszukiwań wygodnej sofy albo planujesz zmienić aranżacje swoich wnętrz, koniecznie przyjdź do Showroomu Internity Home na Duchnickiej 3 w Warszawie. Czekają na Ciebie specjalne oferty na zakup modeli ekspozycyjnych, znajdujących się w naszym salonie meblowym. 

Showroom Internity Home; fot.: Migdał Studio

Wyselekcjonowany design

Jeśli jesteś fanem dobrego designu, odwiedź nasz salon meblowy na Duchnickiej 3, gdzie możesz obejrzeć flagowe meble z oferty Internity Home. Zobaczysz na żywo modele promocyjne, sprawdzisz jak wygodne są sofy i narożniki oraz porozmawiasz z naszymi specjalistami.

Zdjęcie: Migdał Studio
Showroom Internity Home; fot.: Migdał Studio

Salon meblowy Internity Home to 1500 m2 designu

Nasz showroom znajduję się na terenie Defabryki – energetycznego miejsca na mapie Warszawy, które skupia działalność firm dostarczających rozwiązania i produkty związane z kreacją i wystrojem wnętrz. Budynek, w którym mieści się Internity Home,  jest częścią zabudowy, dawnej siedziby Wynalazków Instytutu Mechaniki Precyzyjnej na fabrycznym Żoliborzu. Postindustrialny klimat nadaje naszemu salonowi wyjątkowy charakter, sprzyjający kreatywności, tak ważnej dla branży wnętrzarskiej.

migdal_internityhome_small_29.jpg

Ekspozycja salonu meblowego Internity Home to 1500 m2, wypełnionych produktami rodzimych i światowych marek. Poza meblami oferujemy również oświetlenie, tapety, dywany oraz wszystko do wyposażenia łazienki. Nasi specjaliści służą fachową pomocą i chętnie porozmawiają z Tobą przy dobrej kawie.

Zdjęcie: Migdał Studio

Skontaktuj się z naszym specjalistą 

Jesteśmy tu dla Was!

Internity Home to zdecydowanie więcej niż wyposażenie wnętrz. Pomożemy Ci kompleksowo urządzić dom, od podłóg, przez ściany, aż po sufit. W jednym miejscu i czasie, na ogromnej powierzchni ekspozycyjnej, możesz poznać najnowsze trendy oraz zobaczyć produkty ponad 400 wyselekcjonowanych producentów z całego świata, którzy gwarantują najwyższą jakość.

Zapewnimy Ci profesjonalną pomoc – poczynając od doradztwa w zakresie produktowym i projektowym, kończąc na Twoim zadowoleniu. Decydując się na współpracę z Internity Home, zyskujesz piękne wnętrze, prestiż, jakość, a także niespotykany nigdzie indziej, komfort podczas urządzania domu. Przyjdź do nas i przekonaj się, że współpraca z nami to czysta przyjemność.

wzorcownia Internity Home
Wzorcownia Internity Home w Warszawie

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Katarzyna Kosieradzka-Krysiuk

doradca klienta meble / tkaniny / tapety / wykładziny
×

Magda Lewandowska

Specjalista //Meble
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Wybrzeże

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków