Showroom Internity Home | Poznaj nasz salon meblowy na Żoliborzu!

Sercem każdego domu są meble wypoczynkowe, na których gromadzimy się podczas spotkań z najbliższymi, spędzamy wieczory z filmem lub książką czy po prostu wypoczywamy po długim dniu pracy. Jeśli jesteś w trakcie poszukiwań wygodnej sofy albo planujesz zmienić aranżacje swoich wnętrz, koniecznie przyjdź do Showroomu Internity Home na Duchnickiej 3 w Warszawie. Czekają na Ciebie specjalne oferty na zakup modeli ekspozycyjnych, znajdujących się w naszym salonie meblowym. 

Dobry design w przystępnych cenach

Jeśli jesteś fanem dobrego designu, odwiedź nasz salon meblowy na Duchnickiej 3, gdzie możesz obejrzeć flagowe meble z oferty Internity Home. Zobaczysz na żywo modele promocyjne, sprawdzisz jak wygodne są sofy i narożniki oraz porozmawiasz z naszymi specjalistami. 

Modułowy narożnik Liam Marki Sits pozwala się dowolnie aranżować.

Zobacz szczegóły dotyczące modeli wyprzedażowych

Narożnik Cloud marki Sits pomieści całą rodzinę.

Salon meblowy Internity Home to 1500 m2 designu

Nasz showroom znajduję się na terenie Defabryki – energetycznego miejsca na mapie Warszawy, które skupia działalność firm dostarczających rozwiązania i produkty związane z kreacją i wystrojem wnętrz. Budynek, w którym mieści się Internity Home,  jest częścią zabudowy, dawnej siedziby Wynalazków Instytutu Mechaniki Precyzyjnej na fabrycznym Żoliborzu. Postindustrialny klimat nadaje naszemu salonowi wyjątkowy charakter, sprzyjający kreatywności, tak ważnej dla branży wnętrzarskiej. 

Każda kanapa zyska dzięki kolorowym tekstyliom | Sofa Carlito Loop&Co

Ekspozycja salonu meblowego Internity Home to 1500 m2, wypełnionych produktami rodzimych i światowych marek. Zobaczysz tu meble czołowych producentów takich jak: Sits, Inspirium, Fameg, Paged i wielu innych. Poza meblami oferujemy również oświetlenie, tapety, dywany oraz wszystko do wyposażenia łazienki. Nasi specjaliści służą fachową pomocą i chętnie porozmawiają z Tobą przy dobrej kawie.

tapety 3D

Skontaktuj się z naszym specjalistą 

Jesteśmy tu dla Was!

Internity Home to zdecydowanie więcej niż wyposażenie wnętrz. Pomożemy Ci kompleksowo urządzić dom, od podłóg, przez ściany, aż po sufit. W jednym miejscu i czasie, na ogromnej powierzchni ekspozycyjnej, możesz poznać najnowsze trendy oraz zobaczyć produkty ponad 400 wyselekcjonowanych producentów z całego świata, którzy gwarantują najwyższą jakość.

Usiądź wygodnie! | Szezlong Francis w towarzystwie stolików City Inspirium oraz lampki Faro.

Zapewnimy Ci profesjonalną pomoc – poczynając od doradztwa w zakresie produktowym i projektowym, kończąc na Twoim zadowoleniu. Decydując się na współpracę z Internity Home, zyskujesz piękne wnętrze, prestiż, jakość, a także niespotykany nigdzie indziej, komfort podczas urządzania domu. Przyjdź do nas i przekonaj się, że współpraca z nami to czysta przyjemność.

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa