Spieki kwarcowe IH Selection | Wielki format - spektakularne piękno

Spieki kwarcowe IH Selection | Wielki format – spektakularne piękno

Spieki kwarcowe podbiły serca i projekty architektów. Mimo, iż ten typ ceramiki jest dość nowy na polskim rynku, inwestorzy coraz chętniej wykorzystują spieki w swoich wnętrzach. Internity Home z pewnością przyczyniło się do popularyzacji płyt wielkoformatowych. Widząc potencjał tego materiału, zaczęliśmy go promować wśród architektów i klientów. Jednocześnie bardzo szybko powstała linia spieków kwarcowych pod szyldem IH Selection, która stanowi wybór tekstur będących odzwierciedleniem obecnych trendów. Nasi brand managerowie, handlowcy i współpracujący z Internity Home architekci, wyselekcjonowali najpiękniejsze wzory z najlepszych europejskich fabryk, tworząc niezwykłą kolekcję wielkich formatów. Spieki kwarcowe IH Selection to piękny design, wysoka jakość i szybki termin realizacji. 

Spieki kwarcowe IH Selection
Stół wykonany ze spieków kwarcowych – możesz go obejrzeć na Duchnickiej 3 w Warszawie.

Spieki kwarcowe – wszystko co musisz o nich wiedzieć

Spieki kwarcowe IH Selection – nieskończone bogactwo wzorów

Kolekcja spieków pod szyldem IH Selection wyróżnia bogactwo wzorów i tekstur, która pozwala na idealne dopasowanie płyt do każdego projektu. Wśród selekcji znajdują się imitacje marmuru, kamienia, lastryko, betonu, metalu, a nawet wielkoformatowe grafiki. Rewolucyjny proces produkcji spieków, pozwala na otrzymanie produktu nie tylko o różnorodnej palecie wzorów, ale też lekkiego, elastycznego, wszechstronnego i odpornego na czynniki zewnętrze oraz uszkodzenia. Poza tradycyjnym wykorzystaniem płyt (ściany i podłogi), można nimi obudowywać blaty, parapety, wanny czy kominki, a także elewacje budynków. Właśnie dlatego architekci tak chętnie wybierają wielkie formaty.

spieki kwarcowe IH Selection
Poznaj naszą selekcję spieków – Internity Home na ulicy Duchnickiej 3 w Warszawie.
Spieki kwarcowe IH Selection
Blat i umywalka wykonane ze spieków.

Płytki wielkoformatowe zaczynają się od wymiaru 120×120 cm, a ich grubość oscyluje między 6 a 11 mm. Największa, dostępna w naszych salonach płyta, posiada wymiar 160×320 cm.

Spieki kwarcowe IH Selection
Wielość wzorów pozwoli Ci dobrać idealne płytki do Twojego projektu.

Nowa przestrzeń Internity Home

Piękno i ogromny potencjał spieków kwarcowych, zostały zaprezentowane w nowo powstałej przestrzeni. Na terenie Defabryki, przy Showromie Internity Home powstał inspirujący spot. Jego założeniem było zorganizowanie kameralnego i nowoczesnego miejsca spotkań architektów i specjalistów z branży.

Spieki kwarcowe IH Selection
Przekonaj się na własne oczy jak prezentują się płyty wielkoformatowe.

Spot Internity Home jest jedyną tego typu przestrzenią w Warszawie. Właśnie tutaj najlepszy design przeplata się z miłą, profesjonalną i kreatywną atmosferą. W starannie przygotowanym asortymencie, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swoich potrzeb. Posiadamy zarówno płytki ceramiczne w ekonomicznych cenach, dostępnych na każdy budżet, jak również glazurę klasy premium, dedykowaną do miejsc prestiżowych i reprezentacyjnych. Odwiedź nas na ulicy Duchnickiej 3 w Warszawie. 

Wielkie piękno

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Daniel Kwiatkowski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków