SternLight - nowoczesne oświetlenie przedpokoju
SternLight

SternLight – nowoczesne oświetlenie przedpokoju

Nasza wizytówka, pierwsze wow

Przedpokój to pomieszczenie zazwyczaj pozbawione dostępu do naturalnego źródła światła. Skoro nie mamy w nim okien ani świetlików, musimy szczególnie zwrócić uwagę na aranżację świetlną we wnętrzu. W zależności od tego jaki efekt chcemy osiągnąć sięgniemy po lampy podłogowe, punktowe źródła światła LED lub klasyczne żyrandole i kinkiety.

Pierwszym modelem, który wspaniale sprawdzi się chyba w każdej aranżacji są białe słupki pojedynczo wystające z sufitu. Egzemplarze te, wbrew pozorom, mają szeroki kąt padania światła i oświetlą większą część podłogi niż moglibyście przypuszczać. Ponad to dzięki barwie, która jest również kolorem goszczącym na 90% sufitów mieszkań w Polsce lampa nie będzie przyciągać nadmiernej uwagi podkreślając resztę projektu.

Do nowoczesnych, eleganckich wnętrz warto wybrać proste w kształcie i stelażu modele, które dadzą przyjemne światło podkreślając wyrafinowanie aranżacji. Razem z producentem STERNLIGHT i naszymi architektami przygotowaliśmy dla Was zbiór inspiracji i podpowiedzi.

Ciekawi? Zapraszamy!

Elegancki i klasyczny przedpokój z marmurowymi płytkami na podłodze

 

Innym sposobem na tworzenie świetlnej kompozycji z minimalistycznych lamp jest przymocowanie ich do specjalnie przygotowanych szyn, w których to samodzielnie decydujemy o odległości od siebie lamp, kącie padania światła oraz liczbie źródeł rozjaśnienia. Jeśli zdecydujemy się na jakąkolwiek zmianę, możemy wprowadzić ją natychmiast bez konieczności wiercenia i proszenia specjalisty o pomoc. Podobne oświetlenie sprawdzi się nie tylko w przedpokoju, ale również w kuchni, łazience czy nawet garderobie. Dostępne są różne wariacje kolorystyczne, ale biel i czerń, to barwy uniwersalne, które pasować będą do każdego stylu, wzoru i koloru, a tym samym nie pozwalają na obawy związane ze zmianami.

proj. Decoroom
Proj.: D’ INTERIOR; Studio wnętrz

Przedpokój
Nowoczesna kompozycja form i faktur w projekcie Hilight Design
Przedpokój
Nowoczesna kompozycja form i faktur w projekcie Hilight Design

Przedpokój | proj. 3 Deko
Przedpokój | proj. 3 Deko

 

Przedpokój projekt Mikołajska Studio
2
SternLight

Modele takie występują w wersji z pojedynczym i podwójnym źródłem światła – w zależności od tego na jak silnym świetle nam zależy. Lampy z więcej niż jedną żarówką mają zazwyczaj również ruchome głowice, możemy zatem decydować, w którą stronę popłynie światło zajmując przy tym dwa razy mniej miejsca.

 

10004751469-thumbs-w750
Dwz Architekci Paweł Ziomka

Niektóre modele możemy również wpuścić w specjalnie przygotowane stelaże podwieszanego sufitu lub dekoracyjnych listew. Taka decyzja aranżacyjna eliminuje problem z pojedynczo ukazującymi się na suficie lampami i tworzy spójną, wspaniale prezentującą się kompozycję.

Jak podobają się Wam  nasze propozycje? Czyż aranżacje i projekty wykonane przez architektów z polskiego rynku nie są wspaniałe? Zachęcamy Was do wysyłania nam własnych zdjęć i propozycji wnętrzarskich. Tymczasem zostawiamy Was z obrazem doskonałych, minimalistycznych lamp, które z pewnością sprawdzą się w niejednym domu.

Przedpokój projekt Mikołajska Studio
Przedpokój w apartamencie
Przedpokój | proj. Duet Studio
Przedpokój | proj. Duet Studio
Salon z kuchnią Domagała Design
Sternlight dostępne w Internity Home

 

  ZAPYTAJ O WYCENĘ NASZEGO SPECJALISTĘ

  1 WYPEŁNIJ FORMULARZ


  2 WYBIERZ TEMAT

  Chcę umówić się na spotkanieProszę o wycenę projektuProszę o ofertę

   

  Chcesz od nas dostawać raz w tygodniu najciekawsze informacje ze świata designu? Zapisz się do newslettera:

  tak, chcę otrzymywać Newsletter dot. produktów i usług Internity S.A z siedzibą w W-wie

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Internity S.A z siedzibą w W-wie. Dowiedz się więcej polityka prywatności o ochronie Twoich danych osobowych.

   

   

   

   

   

   

  Zapytaj // naszego eksperta

  Wojciech Mantur

  Specjalista // Oświetlenie
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków