Tradycja osadzona we współczesności – włoskie meble SCAB | Nowość

SCAB to firma Made in Italy, która od ponad 60 lat produkuje elementy wyposażenia wnętrz oraz meble ogrodowe. Założona w 1957 roku przez Francesco Battaglia, do dziś doskonale wpisuje się w potrzeby współczesnego rynku, stale hołdując najważniejszym dla założyciela wartościom. Dbałość o szczegóły i dążenie do najwyższej jakości, zostały połączone z wielkoskalowym, wydajnym i zoptymalizowanym procesem produkcyjnym. Od wyposażenia domu, po projekty przestrzeni komercyjnych, od wewnątrz do stref outdoorowych, SCAB w innowacyjny sposób łączy ludzi z przestrzenią, w której żyją. 

meble SCAB
SCAB – seria krzeseł FINN

Trend alert: wnętrza w kolorach terakoty

Meble SCAB – sygnowane hasłem „Made in Italy”

Każdy mebel SCAB jest wynikiem talentu i pasji międzynarodowego zespołu architektów oraz projektantów, współpracujących z marką. Produkty zasilające portfolio brandu stanowią połączenie techniki i sztuki, promując piękno najmniejszego detalu. Ponadto postawa ekologiczna jest jedną z podstawowych wartości, dzięki którym firma stale rozwija się w kierunku nowoczesnych i przyjaznych dla Planety procesów produkcyjnych. Wybierając meble marki SCAB inwestujemy w najlepszy, ponadczasowy, włoski design, który powstał z poszanowaniem tradycji i środowiska naturalnego.  

meble SCAB
Stół SQUID.

Meble personalizowane – zaprojektuj je w Internity Home

Personalizacja

Produkty SCAB podążają za potrzebami użytkowników, dlatego modele marki można dopasować to potrzeb i stylu przestrzeni. Szeroka gama modeli krzeseł dostępna jest w różnych materiałach, tkaninach i wykończeniach. Stoły można samodzielnie komponować dzięki licznym wariantom blatów oraz spectrum podstaw. Od klasyki po barwne szaleństwo – w ofercie SCAB znajdziesz to, co niezbędne do wyposażenia stylowego wnętrza. 

meble SCAB
Seria krzeseł FINN metal wood.

Zapytaj // naszego eksperta

Agata Pietrzak

Specjalista // Meble
×

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Małgorzata Lemańska

Specjalista // Meble
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków