Trendy kominkowe - Strukturalne ciepło na zimowe miesiące | IH - Internity Home

Trendy kominkowe – Strukturalne ciepło na zimowe miesiące

Kominek to niezwykle magiczny element wyposażenia wnętrz. Gdy już za oknem robi się pochmurno, szaleje wiatr i temperatura spada, szczególnie wtedy doceniamy jego ciepłą moc. Wspólne rodzinne wieczory przy kominku to najlepszy sposób na jesienną chandrę i zimowe długie wieczory. 

Kominek często stanowi centralny punkt naszego salonu. Jak wyeksponować to ważne miejsce, aby cieszyć się nie tylko bijącym z kominka ciepłem, ale także jego atrakcyjnym wyglądem? 

Kominek ogrzewa nas w chłodnie dni i zapewnia przytulną atmosferę. Jeśli go odpowiednio wyeksponujemy, może stać się także głównym elementem dekoracyjnym wnętrza. Dlatego warto przemyśleć zarówno obudowę kominka, jak i wykończenie ściany, na której się znajduje. 

Jeśli marzy Wam się o zastosowaniu w aranżacji wnętrza kamienia naturalnego, a techniczne możliwości montażu kamienia blokują realizację, to koniecznie musicie sprawdzić kolekcję AirSlate L’antic Colonial.

Wykonane przez L’Antic Colonial, naturalne materiały są obecne w wielu innowacyjnych produktach. Bardzo ciekawa jest kolekcja Airslate, czyli „fornir” z kamienia naturalnego, który jest bardzo elastyczny i dostosowuje się do każdego rodzaju pokrycia ścian.  Zachwyca swoją wytrzymałością i rozciągliwością pomimo swojej lekkości. Jego cechy techniczne sprawiają, że jest to jeden z najbardziej wszechstronnych rodzajów materiałów kamiennych na rynku, ponieważ można go stosować na każdej powierzchni. Występują w formacie 250 X 120 X 0.2 cm.

NATURAL STONE AIRSLATE

Elastyczność i możliwość dostosowania płyt to największe zalety. Nie bez znaczenia jest również oferowana jakość do designu. Płyty z kamienia naturalnego L’antic Colonial Airslate mają zdolność gięcia w promieniu do 35 cm. Ich ciągliwość pozwala na montaż tej płyty na różnych powierzchniach, nawet jeśli obszary są zakrzywione lub wykazują pewien rodzaj nieregularności.

NATURAL STONE AIRSLATE

Płytki XXL na kominku

Wygląd kominka błyskawicznie identyfikuje styl wnętrza. Wielkoformatowe płytki są subtelną dekorację nowoczesnego pokoju, reprezentującego nowoczesną klasykę. Kiedyś używane małe kafelki kojarzą nam się bardziej ze stylem vintage. Powiększenie rozmiarów płyt wpłynęło na plus i unowocześniło wizerunek kominka kaflowego. Dlatego płytki w rozmiarze XXL to znakomity wybór. 

Trendy kominkowe - Strukturalne ciepło na zimowe miesiące
Trendy kominkowe – Strukturalne ciepło na zimowe miesiące
Płytki wielkoformatowe | Porcelanosa
Płytki wielkoformatowe | Porcelanosa

Marmurowe płytki XXL znakomite na twój kominek

Płytki drewniane Porcelanosa
Płytki drewniane Porcelanosa

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków