TOP 15 najpopularniejszych trendów w polskich domach - raport IH
trendy we wnętrzach

TOP 15 trendów w ekskluzywnych wnętrzach – raport IH

Trendy we wnętrzach zmieniają się jak w kalejdoskopie. Wielcy designerzy cały czas zaskakują nowymi pomysłami i rozwiązaniami, determinowanymi przez rozwój technologiczny. Często też wracają do tradycji projektowania. My postanowiliśmy zaprezentować najciekawsze trendy, które wiodą prym w ekskluzywnych wnętrzach. Oprócz ogromnej dawki wiedzy, gwarantujemy moc inspiracji na 2019 rok.

 

Pobierz raport > >

 

 

Raport ,,Top 15 trendóww ekskluzywnych wnętrzach”

Raport powstał na podstawie naszych analiz sprzedażowych i ankiety przeprowadzonej wśród polskich architektów oraz ekspertów zajmujących się w showroomach z grupy Internity Home kompleksowym wyposażeniem wnętrz. Tylko w 2018 roku pomogliśmy urządzić 24 000 domów osobom, dla których priorytetem jest najwyższa jakość. Zapewniamy ją na każdym poziomie: poczynając od najwyższej klasy produktów, przez doradztwo na poziomie eksperckim, kończąc na spotkaniach przy pysznej kawie.

W ciągu naszej 25-letniej działalności powstało wiele pięknych wnętrz i jeszcze piękniejszych relacji. Dziękujemy za ogromne zaufanie i zapraszamy do zapoznania się z raportem.

 

Udostępnij raport:

 

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków
×