Trendy w urządzaniu łazienki

Trendy w urządzaniu łazienki

Trendy we wnętrzarstwie, choć często się zmieniają, to pozostawiają kilka cech, które uniwersalnie nie tracą na wartości przez lata. Jeśli jednak chcemy iść z duchem czasu, warto postawić na to, co akurat w tym momencie jest w modzie, przede wszystkim pamiętając o tym, że pierwszeństwo w aranżacji mają nasze gusta i praktyczne rozwiązania. Dziś z marką HushLab przedstawimy Wam najważniejsze trendy w urządzaniu łazienki. Gotowi? Zapraszamy!

 

Marka HushLab
Marka HushLab

Umywalka – jaką wybrać?

Na jaki kształt i sposób mocowania umywalek postawić? Formę oczywiście możemy wybrać dowolną, jednak najmodniejsze ostatnio stały się umywalki w formie surowego prostokąta, koła lub podłużnego walca. Stawia się również na barwy chłodnej bieli, które pasują do każdego innego koloru, szczególnie podkreślając szarość i czerń. Ważne jest również, by nadać całości aranżacji lekkości, więc warto postawić na modele podwieszanych misek WC, bidetów i umywalek.

 

HushLab
HushLab

 

Umywalkę dodatkowo warto postawić na specjalnie skonstruowanym stelażu, który zawierać w sobie będzie dodatkowe szuflady i blat idealny do porannej  toalety. Warto, by stelaż taki, podobnie jak reszta armatury, nie miał formy ciężkiego cokołu. 

 

Umywalka HushLab
Umywalka HushLab

Bateria – nic nie znaczący szczegół?

Uzupełnieniem każdej umywalki jest oczywiście bateria. Instalowanie jej jest podobnie dowolne jak w przypadku reszty aranżacji. Jeśli zależy nam na podkreśleniu elegancji i nowoczesności projektu, wybierzmy baterię o niestandardowym, ale prostym kształcie. Chcąc wprowadzić więcej urozmaicenia, sięgnijmy po model o ciekawej barwie bieli, bądź czerni.

Miejsce zamontowania baterii powinno odpowiadać kształtowi umywalki oraz naszej praktyczności. W przypadku umywalek w kształcie misy, gdzie brak jest schodkowego zróżnicowania wysokości oraz otworów na baterię wybierzemy raczej model, który instaluje się bezpośrednio do płyty blatu, na którym leży umywalka. W takich przypadkach koniecznie zwróćcie uwagę na wysokość modelu, by nie tylko sięgał do krawędzi umywalki, ale również, by kran był na odpowiedniej wysokości.

 

Trendy w urządzaniu łazienki | marka HushLab
Trendy w urządzaniu łazienki | marka HushLab

Dopełnienie całości 

Miski oraz bidety, podobnie jak umywalki, dostępne są w wielu formach. Do modeli modnych w ostatnich latach należą ceramiki o kanciastych kształtach. Wspaniale bowiem komponują się one z prostokątnymi płytkami, minimalistycznymi dodatkami w postaci luster i szafek oraz z tak modnymi ostatnio prysznicami bezbrodzikowymi.

Wolnostojące wanny w kubistycznych formach najlepiej odnajdują się we wnętrzach aranżowanych w nowoczesnym stylu. Jeśli zdecydujemy się na modele pokryte w pełni jasną barwą, możemy być pewni, że będą one pasowały do każdego koloru, który zastaną w łazience. Sama forma armatury jest również niezwykle dekoracyjna w swojej formie, dlatego może zostać głównym smaczkiem całej aranżacji. Ponadto wanny takie, to również niezwykły komfort użytkowania. Kąpiele w podobnych warunkach, to prawdziwe, domowe spa. Głębokość i długość wanien pozwala na całkowite zatopienie się w wodzie, a co za tym idzie na relaks i wygodę.

 

Wanny HushLab
Wanny HushLab

 

Produktz HushLab dostępne w naszych Showroomach

Przyjdź do nas! Zobacz adresy naszych salonów!

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Stpiczyńska

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Paweł Woźniak

Specjalista // Sanitariaty i łazienka
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków