Ulubieniec architektów: umywalka Slim od HushLab

Ulubieniec architektów: umywalka Slim od HushLab

Ostatnie lata przyniosły ogromną zmianę w myśleniu o aranżacjach łazienkowych. Ranga tego pomieszczenia zdecydowanie wzrosła w świadomości inwestorów, którzy pragną wykreować prywatną strefę wellness we własnym domu. Tendencje w projektowaniu salonów kąpielowych uważnie śledzi HushLab – polska marka kompletnego wyposażenia do łazienki. Wypuszczane przez nią kolekcje stanowią odpowiedź na zmieniające się potrzeby. Produkty, które znajdują się w portfolio brandu, mimo iż zainspirowane przez trendy, odznaczają się przede wszystkim ponadczasową, klasyczną i subtelną formą. W parze z tymi cechami idzie, również najwyższa jakość, dzięki której ceramika i armatura Hushlab wygląda pięknie przez długie lata. Architekci docenili, relatywnie młodą na rynku markę, wybierając z jej oferty wielu swoich faworytów. To właśnie te produkty najczęściej trafiają do projektowanych przez nich wnętrz. Jednym z takich, niekwestionowanych ulubieńców architektów jest nablatowa umywalka Slim Hushlab. 

Umywalki Slim w wersji różowej. | Proj. Nokodesign

Kolorowa ceramika HushLab w roli głównej | Koncept na łazienkę

Prosta forma o wielkiej mocy

Elegancja i luksus w projektowaniu wnętrz, zmieniły swoje oblicze. Wartości te nie są już utożsamiane z przepychem, nachalnie manifestującym swoją wartość. Dziś projektowanie przedmiotów premium kojarzy się z ponadczasową, prostą i subtelną formą idącą w parze z najlepszymi materiałami i najwyższą jakością. Wszystkie te cechy odnajdziemy w umywalce nablatowej SLIM HushLab. Okrągła misa o średnicy 40 cm i głębokości 12 cm, dostępna jest w dwunastu kolorach. Poza klasyczną wersją w białym połysku, model posiada matowe warianty w szerokiej gamie barw. Klasę umywalki dopełnia ceramiczny korek. 

Dostępne kolory ceramiki HushLab.
umywalka Slim HushLab
Umywalka Slim w kolorze Ivory.

Koncept na kolorową łazienkę | Projekty, moodboardy, produkty

Umywalka Slim HushLab – wybór profesjonalistów

Klasyczne rozwiązania pozwalają stworzyć łazienkę, która przez długie lata będzie wyglądać stylowo. Właśnie dlatego architekci rekomendują produkty marki HushLab. Prosta forma misy nablatowej Slim pozwala dopasować ją do projektu o dowolnym stylu. Natomiast szeroka gama kolorów skierowana jest do osób, poszukujących niebanalnych rozwiązań. Umywalka Slim to idealny wybór do małych wnętrz, w tym samodzielnych stref WC. W przestronnych salonach kąpielowych świetnie będzie prezentować się w duecie z drugą umywalką. Architekci wykorzystujący dwie umywalki w koncepcjach łazienek, często proponują je w różnych kolorach, które przypisane są do konkretnych domowników. Jednocześnie jest to ciekawy punkt fokusowy w monochromatycznej aranżacji. 

Dwie umywalki w łazience, czy to dobre rozwiązanie?

Dwie umywalki o różnych kolorach to bardzo ciekawy zabieg w łazience.
umywalka Slim HushLab
Industrialna aranżacja z umywalką Slim i armaturą marki Geda.

Ponadczasowy design

Salon kąpielowy jest pomieszczeniem w domu, gdzie najrzadziej przeprowadza się remonty i zmiany. Właśnie dlatego podczas projektowania łazienki, architekci stawiają na rozwiązania, dzięki którym pomieszczenie to będzie funkcjonalne i piękne przez długie lata. Odpowiedzią na te potrzeby jest umywalka Slim HushLab, dostępna zarówno w klasycznej bieli, jak i całej gamie ciekawych, matowych barw. Misa uzupełni aranżację o każdym stylu, a wariant w kolorze, uzupełniony o oryginalną armaturę, stanie się centrum pomieszczenia. 

umywalka Slim HushLab
Strefa umywalki stanie się punktem fokusowym dzięki kolorowej ceramice. | proj. Agnieszka Gajkowska AGGA
umywalka Slim HushLab
Mała strefa WC z umywalką Slim. | Proj. Motyw Design

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Marcin Jaczewski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków