Umywalka, zlew z płyt wielkoformatowych - estetyka idealna! | IH - Internity Home

Umywalka, zlew z płyt wielkoformatowych – estetyka idealna!

Estetyka projektu

Projektowanie wnętrz jest obecnie bardziej popularne niż kiedykolwiek . Zaczęliśmy dostrzegać korzyści, jak funkcjonalne, piękne wnętrza wpływają pozytywnie na nasze życie. Dlatego staramy się codziennie zarażać Was dobrym wzornictwem i ciekawymi rozwiązaniami i zawsze możemy pomóc w ich realizacji. Dziś przedstawimy Wam umywalki i zlewy kuchenne wykonane z płyt wielkoformatowych. 

Umywalka lub zlew wykonany z dużych płyt wielkofomatowych to sposób na efekt total look we wnętrzu. To niezwykle delikatna sztuka tworzenia przepięknych estetycznych wnętrz. Zespół Intenity Home jest wykwalifikowanym specjalistą w wykonaniu na zamówienie takiej umywalki.

Umywalka idealnie wkomponowana w blat powoduje, że blat i umywalka wyglądają jak stworzone z jednej kawałka spieku kwarcowego. Umywalki z tych płyt doskonale sprawdzają się w łazienkach, ponieważ nie wymagają szczególnych zabiegów do utrzymania w czystości.

Płytki Marazzi Grande Marble Sodalite Blu
Płytki Marazzi Grande Marble Sodalite Blu

 

Jednolity zlew razem z blatem

Rozwiązanie jest nie tylko ciekawe w odbiorze wizualnym, ale również łatwe w utrzymaniu czystości, konserwacji. Spieki są niezwykle odpornym materiałem.  Jest odporny na wilgoć oraz na działanie środków chemicznych. Ponadto blat i zlew z płyt XXL odznacza się gładką powierzchnią, pozbawioną porów, dzięki czemu bardzo łatwo się go czyści.

 

Wytrzymałość płytek  porównuje się do kamienia. Płyty wielkoformatowe dobrze zachowują się w kontakcie z żywnością. Pod wpływem działania różnych płynów nie uwalniają się z nich substancje, dzięki czemu można bezpiecznie wykorzystywać je jako powierzchnie robocze, blaty kuchenne, blaty stołów, umywalki, zlewy. Minerały stosowane przy wyrobie spieków są szlachetne.

Jeśli jesteście zainteresowani takim rozwiązaniem dzwońcie lub piszcie do specjalisty:

WIKTOR SUMARA 

tel: +48 797 583 784 

mail: wsumara@internity.pl

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Ewa Banasiewicz-Kieliszek

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×