Wanna z prysznicem odkryta na nowo. Duravit prezentuje Shower & Bath | IH - Internity Home
Duravit Shower&Bath / duravit.pl
Duravit ®

Wanna z prysznicem odkryta na nowo. Duravit prezentuje Shower & Bath

Wyposażenie małej łazienki jest nie lada wyzwaniem dla architektów i projektantów. Na szczęście dostajemy coraz nowocześniejsze rozwiązania dedykowane niewielkim przestrzeniom łazienkowym. Jednym z nich jest praktyczne połączenie prysznica typu walk-in z wanną, przygotowane przez EOOS dla marki Duravit

Strefa prysznicowa i kąpielowa razem

Wyjątkowość projektu polega na połączeniu funkcji dwóch stref łazienkowych, które odpowiadają zarówno za pomoc w utrzymaniu odpowiedniej higieny, jak i pomagają w codziennym relaksie i odprężeniu. To rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę, wysoką jakość wykonania i uniwersalny design, oraz chcą oszczędzić miejsce w łazience, korzystając z jednego, w pełni funkcjonalnego rozwiązania. 

 

Duravit Shower&Bath / duravit.pl
Duravit Shower&Bath / duravit.pl

 

Solidne oparcie zastosowane na krawędziach wanny jest zarówno wygodnym siedziskiem, które pozwala zaznać kąpieli w dogodnej pozycji, jak i przydatną półką, na której możemy postawić kosmetyki. Dodatkowo, zintegrowane siedzisko możemy przesuwać dowolnie na całej długości wanny. Zachowujemy tym samym możliwość indywidualizacji ustawień wanny i dopasowania jej funkcji do własnych potrzeb. 

 

Duravit Shower&Bath
Duravit Shower&Bath / duravit.pl

 

Kształt i funkcje wanny

Prostokątny, zdecydowany kształt oraz ostre kąty nachylenia boków wanny sprawiają, że mamy do dyspozycji dużą przestrzeń. Aby jeszcze bardziej zoptymalizować przestrzeń łazienkową, a dokładniej jej odbiór, mamy możliwość wybrania parawanu nawannowego w wersji lustrzanej. A nic tak dobrze nie robi optycznemu powiększeniu pomieszczenia jak lustra, prawda? 

Duravit Shower&Bath 3
Duravit Shower&Bath / duravit.pl

 

Oparcie będące w wyposażeniu wanny, oprócz swojej standardowej funkcji, czyli jako regulowane oparcie, może służyć także jako dodatkowa półka. Zamknięcie drzwi wanny tworzy z niej miejsce do relaksującej kąpieli. Pełni też rolę brodzika, taką jak w tradycyjnym prysznicu. 

 

Materiał DuraSolid

Wanna została wykonana z materiału opracowanego przez firmę Duravit – DuraSolid. Właściwości tego materiału pozwalają na swobodne kształtowanie smukłych i delikatnych krawędzi, dając przy tym uczucie ciepłego i przyjemnego dotyku podczas użytkowania. 

 

 

Rozmiary:  170 x 75 cm 
Warianty: szkło przezroczyste, szkło lustrzane, strona lewa, strona prawa
Kolor: biały (Alpin)
Design: EOOS
Wymagania: Zestaw przelewowo-odpływowy Quadroval (#791246 lub #791249)

 

Wybrane produkty z oferty Internity Home

 

Duravit na Internity Home

 

Zapytaj // naszego eksperta

Sylwia Matusiak

Specjalista // Podłogi drewniane
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków