18 - ste urodziny Meadow Group
Meadow Group

18 – ste urodziny Meadow Group

Polska firma Meadow Group zajmująca się kompleksowo realizacjami SPA i wellness, w tym roku obchodzi swoje 18 urodziny. Z tej okazji organizuje przyjęcie, które odbędzie się w dniach 15 – 17 września w showroomie przy ulicy Vogla 2 (Warszawa – Wilanów), a my jesteśmy patronem medialnym tego wydarzenia. Jakie atrakcje nas czekają? Zapraszam po więcej informacji do wpisu!

 

18 - ste urodziny firmy | fot. Monika Szalek
18 – ste urodziny firmy | fot. Monika Szalek

Meadow Group jak zawsze na fali

Firma istnieje na rynku już 18 lat, a to nie lada okazja do świętowania. W ciągu trzech dni (14. 09 odbędzie się śniadanie prasowe, a od 15 do 17 września będzie trwało przyjęcie z okazji obchodzonego jubileuszu) nastąpi prezentacja oferowanych ekskluzywnych Minibasenów SPA oraz basenów z przeciwfalą Swim SPA marki Hydropool. Ponadto będziemy mogli zobaczyć wysokiej klasy urządzania treningowe marki LifeFitness, stylowe meble ogrodowe House&More, a także strefę Wellness. Co ważne, wszystkie sprzęty będzie można przetestować na miejscu, dlatego warto wziąć ze sobą strój kąpielowy. 

Na urodzinach Meadow Group nastąpi premiera najnowszego produktu marki. 

 

Obchodzimy osiemnastkę!
Obchodzimy osiemnastkę!
18 - ste urodziny Meadow Group
18 – ste urodziny Meadow Group

 

Co oferuje Meadow Group?

Meadow Group Polska kompleksowo zajmuje się realizacjami SPA i wellness (w skrócie są to różnego rodzaju rozwiązania pozwalające zachować stan równowagi ciała i duszy). Firma jest dystrybutorem takich produktów, jak: minibaseny SPA, baseny pływackie z przeciwprądem kanadyjskiej firmy Hydropool Hot Tubs. Ponadto oferuje wyposażenie do gabinetów odnowy biologicznej, meble do strefy wellness oraz budowane według indywidualnego zamówienia sauny i łaźnie. 

 

Jacuzzi ogrodowe – ciekawe rozwiązania aranżacyjne 

 

fot. Monika Szalek
fot. Monika Szalek
fot. Monika Szalek
fot. Monika Szalek
fot. Monika Szalek
fot. Monika Szalek
Aranżacja ogrodu
Aranżacja ogrodu