Blue Monday inaczej, czyli wnętrza skąpane w niebieskościach

Blue Monday inaczej, czyli wnętrza skąpane w niebieskościach

Dziś wypada trzeci poniedziałek stycznia, co według niektórych oznacza tylko jedno – najbardziej depresyjny dzień w roku, czyli Blue Monday. Termin ten wprowadził Cliff Arnall – brytyjski psycholog. Dlaczego akurat dziś mielibyśmy czuć największe przygnębienie? I jak w IH staramy się odczarować złe nastroje związane z Blue Monday?

 

Blue Monday nie taki straszny jak go malują

Arnall nie wyczytał tego określenia, ani daty z gwiazd. Blue Monday to wynik wzoru matematycznego uwzględniającego czynniki meteorologiczne (krótki dzień, niskie nasłonecznienie), psychologiczne (świadomość niedotrzymania postanowień noworocznych) i ekonomiczne (czas, który upłynął od Bożego Narodzenia powoduje, że kończą się terminy płatności kredytów związanych z zakupami świątecznymi).

 

Coś na lepszy nastrój… czyli Classic Blue

Jednakże, my wbrew przepowiedniom, a nawet wynikom przemyślanych wzorów matematycznych, nie dajemy się styczniowej chandrze. Już dziś myślimy o przyszłości, ciepłych dniach i trendach na ten rok. A żeby zarazić Was tą pozytywną energią, zostawiamy Wam galerię pięknych, pomysłowych projektów, w których niebieskości ogrywają pierwsze skrzypce.

Jeśli Wy również macie ochotę na zmiany w Waszych wnętrzach, zapraszamy do naszych showroomów, w których oprócz produktów najlepszych światowych marek, możecie liczyć na profesjonalną pomoc w zaaranżowaniu wymarzonego M.

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków