MoodWorks odnosi sukces w Paryżu

 

MoodWorks – Dora Kuć i Karina Snuszka z sukcesem w międzynarodowym konkursie DNA Paris Design. Studio architektury wnętrz zdobyło nagrodę w kategorii „workplace” za warszawską siedzibę międzynarodowej kancelarii prawnej Allen&Overy.

 

design: MoodWorks | Foto.: MarcoBertolini
design: MoodWorks | Foto.: Marco Bertolini

 

Wyróżnienie polskiej pracowni na szczeblu międzynarodowym

DNA Paris Design Award przyznano MoodWorks za nowe biuro Allen&Overy, mieszczące się w Browarach Warszawskich. Realizacja została dostosowana do specyfiki wykonywanej tu pracy. Wymaga ona wyjątkowej koncentracji, a jednocześnie dużej ilości spotkań. Zastosowane rozwiązania wspierają zdrowie i dobre samopoczucie pracowników. Natomiast stonowana elegancja wnętrz podkreśla estymę zawodu prawniczego oraz ma na celu inspirować zarówno pracowników, jak i klientów. Taki efekt udało się osiągnąć poprzez dobór unikatowych mebli, dekoracji, dzieł sztuki, czy rozwiązań technologicznych.

 

DNA Paris Design Awards to międzynarodowy konkurs skierowany do architektów i designerów. Wyróżnia realizacje poprawiające jakość codziennego życie dzięki praktycznemu, pięknemu i innowacyjnemu sposobowi podejścia do projektowania. Nagrody i wyróżnienia przyznawane są w kategoriach takich jak: architektura, projektowanie graficzne, projektowanie produktu, wystrój wnętrz, architektura krajobrazu.

 

design: MoodWorks | Foto.: Marco Bertolini

 

To nie pierwsze wyróżnienie MoodWorks konkursie DNA Paris Design Award. W latach ubiegłych architektki zdobyły już dwa wyróżnienia. Tym samym przyznana właśnie nagroda dołącza do szeregu innych międzynarodowych laurów za wnętrza prywatne i komercyjne, które ma na swoim koncie warszawskie studio. Wśród nich znajdziemy m.in: A’ Design Awards w latach 2015-2017, CBRE Office Superstar Central & Eastern Europe oraz International Property Award.

 

design: MoodWorks | Foto.: Marco Bertolini

 

O MoodWorks 

Dora Kuć i Karina Snuszka ukończyły Wydział Architektury Politechniki Poznańskiej, studiowały także na Politecnico di Milano (Dora) i Universita di Perugia (Karina), a swoje studio prowadzą od ponad 15 lat. MoodWorks ma jasno zdefiniowany styl. Estetyka, w której projektują, zasadza się na eklektycznym połączeniu wysokiej klasy materiałów i wyposażenia oraz indywidualnym podejściu do każdej realizacji. W portfolio MoodWorks znajdują się projekty wnętrz w najbardziej prestiżowych lokalizacjach rezydencjalnych w Polsce i zagranicą, a także biura największych polskich i międzynarodowych korporacji.

 

Zapytaj // naszego eksperta

Agata Pietrzak

Specjalista // Meble
×

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Specjalista branży oświetlenia

Oświetlenie dekoracyjne
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków