Nobonobo na targach Warsaw Home & Contract | Premiera fotela FULU | IH - Internity Home

Nobonobo na targach Warsaw Home & Contract | Premiera fotela FULU

Za nami kolejna edycja targów Warsaw Home & Contract, wyjątkowego wydarzenia branży wnętrzarskiej, będącego okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Wśród wystawców pojawiła się również firma Nobonobo, która podczas wydarzenia zaprezentowała nowość marki – zaprojektowany przez Davida Girelli fotel FULU.

 

Nobonobo na targach Warsaw Home & Contract | Premiera fotela FULU
Nobonobo na targach Warsaw Home & Contract | Premiera fotela FULU

 

Warsaw Home & Contract 2022 w pigułce

Targi Warsaw Home & Contract po raz kolejny dały odwiedzającym możliwość przyjrzenia się nowościom z zakresu architektury i budownictwa. Podczas eventu topowe polskie i zagraniczne marki opowiedziały o dostępnych produktach i pokazały nowinki z wnętrzarskiego świata.

Odwiedzający mieli okazję wziąć udział w interesujących prelekcjach i forach, podczas których swoją wiedzą i doświadczeniem podzielili się specjaliści z branży. Ważnym punktem programu była wizyta Karima Rashida, międzynarodowej gwiazdy designu. Jak podkreślają organizatorzy, wydarzenie otworzyło przed inwestorami drzwi do poznania potencjalnych partnerów, a nawet negocjowania warunków współpracy.

 

Premiera na Warsaw Home

Jednym z wystawców na Warsaw Home Furniture była polska marka Nobonobo. Firma od lat zajmuje się produkcją głównie wysokiej klasy mebli tapicerowanych. Wszystkie elementy wyposażenia wnętrz w ofercie tworzone są przez najlepszych polskich rzemieślników. Podczas targów Nobonobo zaprezentowało swoje meble, które na co dzień można zobaczyć na żywo między innymi w showroomach z Grupy Internity Home. Architekci i projektanci mogli również skorzystać ze specjalnie przygotowanych katalogów i wzorników tkanin.

– Bardzo cieszą nas liczne odwiedziny stoiska Nobonobo na targach w Warszawie i tak duże zainteresowanie marką. Przez cztery dni mieliśmy bliski kontakt nie tylko z architektami i projektantami wnętrz, ale również z klientami indywidualnymi, którzy poszukują jakościowych mebli. Obserwujemy też stale rosnącą potrzebę eksplorowania ofert polskich marek stawiających na rzemiosło i lokalną manufakturę. Targi to z pewnością świetna okazja żeby „wyjść do klienta” i w realnych rozmowach zweryfikować jego oczekiwania względem produktu. Dostrzegamy duże zapotrzebowanie na możliwość personalizacji i staramy się na nie odpowiadać. Cieszy nas też popularność i zainteresowanie zagranicznymi projektantami, ponieważ międzynarodowa współpraca to wartość, którą marka niesie ze sobą praktycznie od początku istnienia. – podsumowują Monika Struska i Tomasz Matejczyk, współwłaściciele marki Nobonobo.

 

Podczas wydarzenia odbyła się premiera fotela FULU, zaprojektowanego przez Davida Girelli. Inspiracją stojącą za projektem były kamienie wyrzucane na brzeg przez morze czy ocean. Ich nieregularne, opływowe kształty niosą komfort i spokój dla oka. FULU to oda do natury i wieloletniego procesu wygładzania skał przez wodę.

 

Nobonobo na targach Warsaw Home & Contract | Premiera fotela FULU
Nobonobo na targach Warsaw Home & Contract | Premiera fotela FULU

 

O projektancie

David Girelli pochodzi ze Szwajcarii, ale na co dzień pracuje w Wielkiej Brytanii. W 2019 roku założył multidyscyplinarne biuro projektowe Girelli Studio, które koncentruje się na wzornictwie przemysłowym, projektowaniu produktów i doradztwie projektowym. Girelli szybko zyskał miano wschodzącej gwiazdy, która błyskawicznie zyskuje sławę w całej Europie. Jego projekty nawiązują do skandynawskiego designu, ale wyróżniają się dzięki eleganckim, współczesnym elementom. Minimalistyczny styl Girelli charakteryzuje m.in. wykorzystanie jasnych, teksturowanych tkanin i skór, a także zazębiające się, geometryczne kształty produktów.
***
Nobonobo jest polską marką, której siedziba znajduje się w Łodygowicach. Działalność firmy od samego początku koncentruje się na produkcji wysokiej jakości mebli tapicerowanych, głównie sof.
Modele, które tworzy marka dostępne są w wyselekcjonowanych salonach na terenie Polski, w tym showroomach z Grupy Intenity Home.

 

Sprawdź adresy naszych salonów >>

 

Nobonobo na targach Warsaw Home & Contract | Premiera fotela FULU
Nobonobo na targach Warsaw Home & Contract | Premiera fotela FULU

Zapytaj // naszego eksperta

Katarzyna Kosieradzka-Krysiuk

doradca klienta meble / tkaniny / tapety / wykładziny
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków