Poznaj ,,Spokojnie o wnętrzach" | Podcast Internity Home

Pierwsza rocznica podcastu Internity Home – ,,Spokojnie o wnętrzach”

Pośpiech, urwane w locie zdania, niedokończone tematy, krótkie momenty skupienia, wszystko w ciągłym biegu. Jak w tym wszystkim odnaleźć chwilę na spokojne oddanie się zainteresowaniom? Dla wszystkich pasjonatów stylowych wnętrz, Internity Home już od roku tworzy serię podcastów ,,Spokojnie o wnętrzach”. Kojący głos Rafała Hampela – prowadzącego ciekawe rozmowy ze specjalistami z szeroko pojętej dziedziny designu, wyposażenia i projektowania wnętrz, to idealny towarzysz podróży, aktywności fizycznych czy domowych obowiązków. 

 

podcast internity home spokojnie o wnętrzach

 

Wyjątkowy podcast o wnętrzach Internity Home

Tworzenie podcastu to pomysł, który zrodził się w głowie Rafała w 2021 roku. Od tamtej pory zrealizował wspólnie ze swoimi gośćmi już 26 odcinków. Prowadzący zaprasza do rozmów nie tylko architektów i projektantów wnętrz, z którymi porusza ważne społecznie tematy, jak na przykład projektowanie w zgodzie z naturą. W nagraniach biorą udział również specjaliści z Grupy Internity Home, którzy opowiadają o kulisach swojej pracy oraz zdradzają tipy dotyczące urządzania pięknych i funkcjonalnych wnętrz. 

 

O nagrywaniu podcastu myślałem już od dłuższego czasu, jednak pomysł w mojej głowie nabrał konkretnych kształtów i barw podczas szczytu pandemii. Dla wielu osób to był dobry czas na wsłuchanie się w siebie i swoje potrzeby. Pomysł został bardzo pozytywnie przyjęty przez Zarząd Internity Home. Szybko powstał pierwszy odcinek na temat tapet, którego gościem był Karol Gruszka – specjalista w showroomie Internity Home.

Rafał Hampel, gospodarz podcastu IH ,,Spokojnie o wnętrzach”

 

Przejdź do wszystkich odcinków podcastu ,,Spokojnie o wnętrzach” >>

 

podcast Internity Home - Spokojne o wnętrzach
Rafał Hampel (gospodarz podcastu ,,Spokojnie o wnętrzach”) z gościem – Wiktorem Sumarą (specjalista w showroomie Internity Home w Katowicach)

 

,,Spokojnie o wnętrzach” doceniony w przestrzeni podcastowej

Pomimo swojej krótkiej obecności w „eterze”, projekt został doceniony w przestrzeni podcastowej. Na profilu Małej Wielkiej Firmy został wymieniony jako „podcast dający wartość ludziom”. Natomiast w newsletterze ,,Najlepsze Polskie Podcasty” wymieniono nagranie z Krzysztofem Majerskim o grzejnikach dekoracyjnych, jako warte posłuchania.

 

Wszystkie odcinki są dostępne na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Youtube i Spreaker. 

 

 

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków