Świat sztuki i designu przenika się i splata | IH - Internity Home

Świat sztuki i designu przenika się i splata

Świat sztuki i designu przenika się i splata. Każdy komu oba z nich są bliskie powinien zarezerwować weekend 3–4 czerwca. Właśnie wtedy w jednym z najmodniejszych miejsc w Warszawie – Fabryce Norblina – odbędzie się pierwsze wydarzenie z cyklu Artshow, którego Partnerem jest Deer Design.

Deer Design

Artshow to nowe, wyjątkowe wydarzenie związane ze sztuką współczesną. Wystawa prac kilkudziesięciu wyselekcjonowanych artystów połączona z aukcją sztuki oraz programem wykładów i pokazów artystycznych na żywo. To okazja, aby nie tylko obejrzeć, ale i kupić dzieła sztuki współczesnej.

W naszej codziennej pracy widzimy, jak ściśle świat designu połączony jest ze sztuką. Dzisiejsi inwestorzy pragną, aby w ich domach zagościły obrazy, grafiki czy rzeźby. Dlatego coraz częściej patrzymy na wnętrze jako idealne tło dla sztuki. Bycie Partnerem Artshow jest naturalną konsekwencją naszej filozofii. Cieszymy się z naszego wkładu w ten ambitny i prestiżowy projekt. – mówi Bartosz Grad – Dyrektor Marketingu Deer Design.

 

W strefie Deer Design na Artshow będzie można wygodnie usiąść na miękkiej sofie i poczuć pod nogami naturalne drewno. Połączymy tu design i sztukę. Zaprezentujemy – w nietypowy sposób – włączniki marki Jung. Odwiedzający zobaczą je na obrazach autorstwa Magdy Żak. Oprócz artystycznych instalacji strefa Deer Design będzie miejscem rozmów o sztuce, trendach i projektowaniu. Będzie tu można porozmawiać z artystami i architektami, wymienić się poglądami na temat rynku sztuki i poczuć się jak w domu, a nie na targach.

Artshow to wyjątkowa okazja, by rozpocząć przygodę ze sztuką. Poznać bliżej twórców i posłuchać ich opowieści o swoich pracach. – Sztuka rozwija i wzbogaca nasze życie. Dostarcza emocji i niepowtarzalnych doświadczeń. Odmienia wnętrza naszych domów i miejsc pracy. Naszą misją jest umożliwienie szerokiej publiczności bliskiego spotkania ze sztuką współczesną i nawiązania przyjaznego dialogu z jej twórcami. – deklarują Ewa Mierzejewska i Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, organizatorki wydarzenia.

 

 

Goście Artshow będą mieli okazję poznać współczesnych artystów, porozmawiać z nimi i obejrzeć ich prace. Podczas aukcji będzie też można kupić dzieło sztuki, a wcześniej skorzystać z doradztwa ekspertów, którzy podpowiedzą, jaki obraz lub rzeźba będą się najlepiej prezentować w naszym wnętrzu.

 

 

 

Artshow odbędzie się w weekend 3 i 4 czerwca w budynku Plater należącym do kompleksu odrestaurowanej Fabryki Norblina, na poziomie +2. W sobotę od 10.00 do 20.00, a w niedzielę do 18.00.

 

 

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Ewa Banasiewicz-Kieliszek

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Wiktor Sumara

Specjalista // Wielkie formaty płytek
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków