Zupełnie nowy wymiar wnętrz dzięki produktom Antoniolupi

Zupełnie nowy wymiar wnętrz dzięki produktom Antoniolupi

Dla wszystkich poszukujących czegoś więcej w architekturze wnętrz mamy coś specjalnego. Transparentne umywalki i wanny oferowane przez AntonioLupi Design występujące w wielu hipnotyzujących kolorach do wyboru, wynoszą projekty wnętrz na zupełnie inny poziom. Delikatne w swojej formie produkty pozwalają odgrywać pierwszoplanową rolę wodzie – raz sączącej się delikatnym strumieniem, innym razem wzburzonej. To wszystko sprawia, że przezroczyste wanny i umywalki stają się sercem aranżacji, dając nowe życie przestrzeniom ubranym w niespotykany dotąd luksus i komfort na najwyższym poziomie. 

 

 

Łazienki z włoskim temperamentem

Marka AntonioLupi Design jest liderem w projektowaniu łazienek od 1950 roku, oferując kompletne i ponadczasowe rozwiązania dla najbardziej intymnych przestrzeni. 

 

Proces, który rozpoczyna się od wyboru surowców, poprzez doświadczenie wykwalifikowanych rzemieślników po ciągły rozwój dedykowanych technologii, był w stanie przekształcić marzenia w rzeczywistość, aby podnieść wrażenia z kąpieli na ekskluzywny poziom. 

Antoniolupi

 

 

Transparentne piękno

Wanny i umywalki wykonane z przezroczystego tworzywa coraz częściej pojawiają się w projektach polskich architektów, dlatego produkty Antoniolupi już są dostępne w ofercie showroomów z Grupy Internity Home i krakowskiego Prodesigne. Kolekcję, na którą warto zwrócić uwagę to Reflex, w której znajdziemy piękną owalną wannę wolnostojącą zaprojektowaną przez AL Studio. Możliwości indywidualizacji produktu daje dostępność wielu kolorów. Jak przekonuje producent, materiał z jakiego jest wykonana – Cristalmood, jest bardzo odporny, przeszedł testy antykorozyjne a także można go czyścić wszystkimi powszechnie stosowanymi detergentami.  

 

 

Bardziej awangardową formę przyjmuje transparentna wanna z kolekcji Borghi, również wykonana z Cristalmood. Wyrazisty kształt nieco zwężony od dołu, sprawia że jest absolutnym bohaterem przestrzeni, wokół którego można zbudować całą aranżację.

 

Detal znajdujący się u podstawy wanny determinuje wrażenie unoszenia się w przestrzeni. To sprawia, że produkt jest jeszcze bardziej lekki i delikatny. Tym samym z łatwością możemy go dopasować do wnętrza urządzonego w niemalże każdym stylu, za każdym razem otrzymując inny efekt. 

 

 

Poezja przeciwieństw

Ofertę uzupełniają transparentne umywalki z linii Albume oraz Borghi. Tym samym tak pospolity element aranżacji, jakim jest umywalka, staje się punktem wyróżniającym cały projekt. Kolekcje dopełniają postumenty, na których jeszcze pełniej można wyeksponować wybrany produkt. Poezja przeciwieństw między lekką przezroczystą umywalką a solidną podstawą wyrażającą siłę, buduje wyjątkowe napięcie tworzące intymną atmosferę. 

Wśród umywalek proponowanych przez producenta, znajdziemy różne kształty i kolory. Możliwości spersonalizowania wnętrza zwiększa dostępność postumentów w różnych wykończeniach, jak chociażby marmur czy fornir. Produkty AntonioLupi idealnie pasują zarówno do wyrafinowanych projektów przestrzeni prywatnych, jak i użyteczności publicznej, jak kurort spa czy ekskluzywny hotel.

 

 

Sprawdź adresy naszych showroomów >> 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków