4 kolory w łazience | IH - Internity Home

4 kolory w łazience

Jakie kolory powinniśmy wybrać do nowoczesnej łazienki?

Popularnymi kolorami łazienek są barwy naturalne, czyli biel, szarości i czerń. Kolory te pasują właściwie do każdego stylu wnętrzarskiego, a już z pewnością do tych popularnych w nadchodzących miesiącach, czyli do minimalizmu, japandi, scandi i boho. Jednak, gdy lubimy iść pod prąd i niekoniecznie z zobowiązującymi trendami warto postawić na kolory, które nigdy się nie nudzą. Pokażemy Wam w kilku ciekawych zestawieniach jak można wyczarować zjawiskową łazienkę, która zadziwi niejednego odbiorcę.

Myrtle Grloss

Granatowa łazienka kojarzy nam się z nadmorskim, ciepłym klimatem. Granat budzi w nas emocje, działa na nas kojąco i tonizująco, choć dla niektórych może być zbyt przytłaczający. Kolor niebieski pozwala się zrelaksować i wyciszyć… ale ma on różne oblicza! Jego zaletą jest to, że jest jednym z kolorów bazowych i świetnie współgra z wieloma barwami.

Tabasco

Kolor różowy w łazience dawno już przestał być zarezerwowany tylko do cukierkowych wnętrz. Urządzając łazienkę w kolorach różu możemy zdecydować się na dwa rozwiązania: stworzyć całkowicie monochromatyczną przestrzeń, bądź połączyć ten kolor z innymi, pasującymi odcieniami i fakturami. Kolor różowy również ma wiele oblicz od delikatnych pasteli po intrygujące brudne róże.

Proj.: Monika Rogusz-Witkos | Studio projektowe COI
Proj.: Monika Rogusz-Witkos | Studio projektowe COI

Pine Gloss

Harmonia, spokój, bliski kontakt z naturą, zdrowy styl życia, świeżość, radość, zadowolenie, wolność, nadzieja. Te wszystkie cechy i emocje symbolicznie przypisujemy zieleni. Nie bez powodu zielona łazienka to ciągle aktualny trend i hit ostatnich lat. Architekci, projektanci wnętrz i miłośnicy ciekawych aranżacji coraz częściej stawiają właśnie na taki zielony, odprężający klimat łazienki.

Honey Gloss

Kolor żółty jest radosny, odważny, wesoły i pełen pozytywnego klimatu. Emanuje i zaraża optymizmem, kojarzy się ze słońcem, wakacjami i szczęściem. We wnętrzach pełni funkcje rozjaśniające, nadaje aranżacji wyrazistości oraz ożywia wystrój. To aż dziwne, że tak rzadko stosuje się go mieszkaniach, skoro wnosi do nich tyle dobrego. Powód unikania tej tonacji jest jeden – to trudny do okiełznania. Lecz jeśli wybierzemy go jako akcent podkręcający aranżację nie będziemy mieli problemu z projektem całego wnętrza.

Jeśli planujecie remont koniecznie skontaktujcie się z nami:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


   

   

  Zapytaj // naszego eksperta

  Agnieszka Wichracka

  Specjalista //Wyposażenie wnętrz
  ×

  Bernadeta Zawadzka

  Specjalista // Płytki
  ×

  Wiktor Sumara

  Specjalista // Wielkie formaty płytek
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków